Moterims tikrai atsibosta didžiąją metų dalį slėpti kūną po šiltais drabužiais, todėl atšilus orams populiarumo viršūnėje atsiduria maudymosi kostiumeliai. Kiekviena moteris nori su maudymosi kostiumėliu jaustis patogiai, komfortabiliai ir, žinoma, gražiai. O šis noras, atsiradęs praėjusiame amžiuje, greičiausiai neišnyks ir ateityje.

Užuomazgos dar Senovės Romoje

Nors nuo seniausių laikų buvo įprasta vyrams ir moterims maudytis atskirai, istoriniai šaltiniai atskleidžia, kad senovės Romoje silpnosios lyties atstovės besimaudydamos tam tikrais atvejais dengdavosi intymias vietas įvairiais audiniais. Tais laikais, kai dar nebuvo parduodami maudymosi kostiumeliai internetu ir net negaminami pramoniniu būdu, geresnį variantą  vargu ar buvo galima sugalvoti. Apie vėlesnius amžius išlikę per mažai informacijos,kad būtų galima susidaryti aiškesnį maudymosi drabužių tendencijų vaizdą. Žinoma tik tiek, kad 19 amžiuje, kai ėmė sparčiai vystytis kurortai, moterys viešose vietose įprastai maudydavosi su neilgomis lengvomis suknelėmis. Tuomet maudymosi kostiumėlių era dar buvo priešaky.

Maudymosi kostiumėlio gimtinė – JAV

Dabar visiems žinomas ir visame pasaulyje dėvimas drabužis – maudymosi kostiumėlis – pirmą kartą viešai dėvėtas tik 1907 metais. Tuomet į sporto varžybas atvyko moteris, kurios maudymosi apranga buvo apnuogintomis rankomis, kojomis ir kaklu. Deja, drąsi asmenybė buvo palaikyta itin nepadoria ir paduota į teismą. Gana ilgai laikytasi tokio konservatyvaus požiūrio. Apie 1920 metus buvo vis dar ne itin didelis maudymuku pasirinkimas: vieni iš jų gaminti kaip suknelės, siekiančios kelius ir apnuoginančios rankas, kiti susidėjo iš dviejų dalių – rankas atidengiančios liemenės ir kelnių, siekiančių šlaunis ar kelius. O mums pažįstamas bikinis pasirodė tik po Antrojo pasaulinio karo, praėjusio šimtmečio viduryje.

Milžiniškas populiarumas

Staiga konservatyviam pasauliui pristatytas bikinis sukėlė tikrą perversmą ne tik maudymosi kostiumėlių pasaulyje, bet ir žmonių, ypač moterų mąstyme. Jam sėkmingai populiarėti padėjo 1960 metais įvykusi sekso revoliucija, dėl kurios atsikratyta senojo požiūrio. Nuogas kūnas, anksčiau laikytas nepadoriu, nuodėmingu ir smerktinu, imtas vertinti kaip individualumo, saviraiškos, seksualumo simbolis. Būtent tuo metu tapo madingi maudymosi kostiumėliai tarp įvairių socialinių sluoksnių ir amžiaus moterų. Ypač atviras, iš dviejų dalių susidedantis bikinis iki šiol liko netgi gerokai populiaresnis nei konservatyvus vientisas maudymosi kostiumėlis.

Šiandienė pasiūla – kiekvienai pagal individualius poreikius

Šiandien gaminami maudymosi kostiumeliai tendencijos, kuri būtų bendra visiems, nebeturi. Kūrėjai, racionaliai vertindami žmonių poreikį būti individualiais, išskirtiniais, originaliais, pateikia plačią maudymosi drabužių pasiūla, iš kurios kiekviena moteris gali išsirinkti ne tik jos kūno formoms tinkantį, bet ir asmenybę išreiškiantį maudymosi kostiumėlį. Nusprendus pirkti maudymosi kostiumėlį, galėsite rinktis iš:

  • Daugybės spalvų: nuo švelnių žemės spalvų tonų iki ryškių fluorosencinių atspalvių, kurie atkreipia aplinkinių žvilgsnius ir padeda sulaukti daug dėmesio tiek iš vyrų, tiek iš moterų;
  • Raštų ir ornamentų, kurie pagyvina maudymosi kostiumėlį, kuria įvairius optinius efektus (vizualiai lieknina arba putlina, sumažina ar padidina tam tikras kūno dalis);
  • Skirtingų dizainų: vientisų ir dviejų dalių maudymosi kostiumėlių, prie kurių derinami įvairūs sijonėliai, skaros. Taip pat pridedama įvairiausių metalo, plastiko detalių, kurios prideda elegancijos, kuria prabangos įspūdį. Tokie maudymukai is intymipagunda.lt pasižymi ne tik įspūdingu dizainu, bet ir puikia kokybe;
  • Kainų, kurios prieinamos kiekvienai: nuo keliolikos iki keliasdešimt ir kelių šimtų eurų.

Sunkiai kelią į pripažinimą išsikovoję maudymosi kostiumeliai šiandien atitinka kiekvienos moters poreikius bei lūkesčius ir tapo vienu mėgstamiausių vasaros aksesuarų.

Ankstesnis straipsnisMažytė staigmena – seksualus apatinis trikotažas moterims internetu
Kitas straipsnisVyriškas chalatas pagal zodiaką

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here