Privatumo politika

Prižiūrėdami svetainę mes naudojame lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas gali būti panaudotas identifikuojant lankytoją ir renkant demografinę informaciją.

Tinklapyje esančiose užsakymų ir registracijos formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją. Šie duomenys būtini vykdant Jūsų užsakymus ar užklausas, taip pat susisiekti su Jumis, jei jus aptarnaujantiems straipsniai.org darbuotojams kiltų kokių nors klausimų.

Įsipareigojame neatskleisti klientų asmeninės informacijos trečiosioms šalims. Šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais.

SLAPUKAI
Slapukas  –  tai mažas duomenų rinkinys, kuris naudojamas renkant tam tikrą informaciją apie Kliento kompiuterį (pavyzdžiui, ar dažnai lankosi Tinklalapyje). Slapukai gali būti naudojami tik esant išankstiniam Kliento sutikimui. Klientui leidus į Kliento kompiuterio naršyklę Tinklalapis gali įrašyti slapukų (angl. cookies). Klientas turi teisę bet kada atšaukti savo duotą sutikimą.
Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, bet galima  pakeisti savo naršyklės nuostatas, jei Klientas nenori priimti slapukų ar gauti įspėjamąjį pranešimą prieš juos įrašant. Jei slapukai nebus priimami, tai gali būti, kad nebus galimybės naudotis interaktyviomis šios ar kitos svetainės savybėmis.

straipsniai.org turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Taisykles apie tai pranešdama Tinklalapyje. Taisyklių papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t. y. nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami Tinklalapyje.
Jeigu Klientas nesutinka su nauja Taisyklių redakcija, Klientas turi teisę jos atsisakyti raštu su sąlyga, kad Klientas praranda teisę naudotis Tinklalapio paslaugomis. Jei po Taisyklių papildymo ar pakeitimo Jūs ir toliau naudojatės Tinklalapio teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Klientas sutinka su nauja
redakcija.