Turinio naudojimo sąlygos

Visos svetainėje paskelbtos informacijos teisės priklauso Straipsniai.org, išskyrus žemiau aprašytus atvejus.

Visas svetainės turinys (tekstiniai duomenys ir media failai), kurių autorinės teisės priklauso interneto svetainei Straipsniai.org prieinami pagal Creative Commons Attribution 3.0 Unported licenziją.

Tai reiškia, kad šią medžiagą galima naudoti (kopijuoti, platinti bei persiųsti kitiems) visais tikslais, įskaitant komercinius, be jokių apribojimų perdirbimui ir duomenų saugojimo formoms, su vienintele sąlyga – privaloma aktyvia nuoroda į Straipsniai.org.

Išimtis sudaro tik turinio naudojimas, kurio teisės Straipsniai.org nepriklauso. Visi tokie atvejai pažymėti tekstuose, kuriuos tai liečia.

Visos išimtinės teisės į mūsų partnerių pateiktą informaciją ir medžiagą, paskelbtą Straipsniai.org (toks turinys specialiai pažymėtas), priklauso mūsų partneriams. Dėl šio turinio naudojimo būtina kreiptis į jo autorius, nuoroda į kuriuos yra straipsnio arba nuotraukos apačioje.

SLAPUKAI
Slapukas  –  tai mažas duomenų rinkinys, kuris naudojamas renkant tam tikrą informaciją apie Vartotojo kompiuterį (pavyzdžiui, ar dažnai lankosi Tinklalapyje). Slapukai gali būti naudojami tik esant išankstiniam Vartotojo sutikimui. Vartotojui leidus į Vartotojo kompiuterio naršyklę Tinklalapis gali įrašyti slapukų (angl. cookies). Vartotojas turi teisę bet kada atšaukti savo duotą sutikimą.
Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, bet galima  pakeisti savo naršyklės nuostatas, jei Vartotojas nenori priimti slapukų ar gauti įspėjamąjį pranešimą prieš juos įrašant. Jei slapukai nebus priimami, tai gali būti, kad nebus galimybės naudotis interaktyviomis šios ar kitos svetainės savybėmis.