Rankų gamybos aukso juvelyrika – auksinės apyrankės, grandinėlės, auskarai – senovės laikais buvo galios, statuso ir valdžios simbolis, kuris galėdavo nurodyti kilmę, pasiektus karinius nuopelnus, religiją bei kitus senovės pasaulyje svarbius veiksnius. Ilgainiui papuošalų reikšmė ir simbolika keitėsi, tačiau rankų darbo papuošalai ir toliau išliko paklausia preke. Kodėl verta įsigyti rankų darbo auksinę apyrankę ir kaip rasti Jums tinkamiausią?

Auksiniai gaminiai ir šiandien sudaro svarbią rinkos dalį: ypač populiarios grandinėlės, žiedai, apyrankės ir kita juvelyrika. Rankų darbo papuošalai – tai atskira juvelyrinių dirbinių kategorija, kuri žavi dėl unikalumo, gaminama pagal individualius poreikius ir idealiai išpildo net smulkmeniškiausius lūkesčius.

Jeigu norite nustebinti artimą žmogų ar palepinti save, rankų darbo juvelyrika kaip tik Jums! Gaminant rankų darbo papuošalus, kiekvieno jų dizainas kuriamas ir derinamas individualiai: atidžiai parenkamas auksinės apyrankės ar kito juvelyrinio dirbinio dekoras, pynimo būdas, brangieji akmenys. Auksinės apyrankės turi daugybę pynimo būdų, tačiau tarpo populiariausių puikuojasi bismarkas, dviguba inkarinė, taip pat viengubas, dvigubas, trigubas ar keturgubas pitonas.

Štai ką būtina žinoti renkantis rankų darbo auksines apyrankes:

  • Apyrankes galite nešioti atskirai arba derinti pagal savo poreikius. Nemažai žmonių ant rankos nešioja siauras ir plačias rankų darbo auksines apyrankes ir kuria skirtingas papuošalų derinių kombinacijas. Eksperimentuokite drąsiai ir kurkite savo unikalų stilių!
  • Jeigu auksinę apyrankę derinate su ant kaklo nešiojama grandinėle, jos turėtų būti vienodo stiliaus. Geriausia įsigyti komplektą, arba pasirūpinti, kad jas gamintų tas pats juvelyras.
  • Rankų darbo auksinės apyrankės nėra vien tik moteriškas papuošalas: tai gali būti puiki dovana sūnui, broliui, vyrui ar artimam bičiuliui. Vyriškos apyrankės dažniausiai yra masyvesnės, pasižymi griežtesnėmis linijomis ir dizainu.

Svarbiausia, ruošiantis įsigyti rankų darbo apyrankę tvirtai nutarkite, kokio tipo stilius Jums artimiausias. Auksinės apyrankės gali būti labai skirtingos: šiuo metu populiarus tiek klasikinis, tiek modernus ar minimalistinis stilius. Taip pat galite rinktis labai puošnius gaminius, dėvimus išskirtinėmis progomis. Svarbiausia, užsakydami papuošalą ir derindami jo dizainą, aiškiai ir drąsiai išsakykite savo norus.

Ankstesnis straipsnisKiek kainuoja šokių pamokos Kaune?
Kitas straipsnisValstybės paramos smulkiam ir vidutiniam verslui analizė