Įsigyti patrauklius papuošalus, pavyzdžiui, žiedus, vėrinius, apyrankes ar auskarus, daugeliui žmonių yra labai paprasta. Vis dėlto, dalis žmonių tradicinės juvelyrikos įsigyti negali: jie susiduria su nemaloniomis alerginėmis reakcijomis.

Gera žinia – šiems žmonėms puikiai tinka medicininio aukso papuošalai. Kuo ypatinga ši medžiaga ir kaip pasirinkti Jums tinkamiausius medicininio aukso papuošalus?

Ar alergija metalui – tikra problema?

Metalo alergija yra veikiau odos liga, žinoma kaip kontaktinis dermatitas. Kontaktinis dermatitas yra nepageidaujama reakcija, kuri gali sukelti paraudimą, niežėjimą, bėrimus, sausos odos plotus ir net kai kuriais atvejais odos patinimą.

Tai būklė, kuri atsiranda žmonėms, turintiems skirtingus odos tipus, kai daiktai, kuriuose yra tam tikrų medžiagų (pavyzdžiui, metalas, nikelis), tiesiogiai liečiasi su oda. Ir nors tai dažniausiai asocijuojasi su auskarais dėl to, kaip jautrios gali būti pradurtos ausys, alergija metalui taip pat gali pasireikšti nešiojant kitus papuošalus. Puikus to pavyzdys – apyrankės, žiedai ir vėriniai. Taip pat kitų rūšių aksesuarai, pavyzdžiui, liemenėlių dirželiai, diržai ir laikrodžiai.

Jeigu pastebėjote, kad nešiojant mėgstamus papuošalus ar aksesuarus iš tradicinio metalo, pasireiškė nemalonūs pojūčiai, bėrimas ar pan., svarbu kuo greičiau nuimti juos ir nuvalyti odą. Nepamirškite: Jūsų sveikata yra aukščiau visko!

Kuo ypatingi medicininio aukso papuošalai?

Kai matote terminą „medicininis auksas“, tai reiškia, kad medžiaga buvo išbandyta dėl biologinio suderinamumo. Biologinis suderinamumas reiškia, kad papuošalas nealergizuoja, nesukelia nemalonių reakcijų sąveikaujant su žmogaus oda (pavyzdžiui, bėrimo, dirginimo, paraudimo). Dėl aukšto biosuderinamumo, tokie papuošalai tinka net patiems jautriausiems žmonėms ir mažiems vaikams. 

Medicininio aukso papuošalai: testavimas

Tokio tipo papuošalai (auskarai, vėriniai, žiedai ir pan.) turi būti kruopščiai patikrinti ir praeiti biologinio suderinamumo testą. Papuošalai, kurių sudėtyje yra nikelio, neatitinka šios kategorijos, todėl, jeigu norite įsigyti medicininio aukso papuošalus, atidžiai įvertinkite etiketes.

https://www.marita-vita.com/ parduotuvėje Jūsų laukia aukščiausios kokybės medicininio aukso papuošalai, kurie tinka jautriam organizmui, nesukelia kontaktinio dermatito. Jauskitės komfortiškai nešiodami papuošalus visą dieną ir užburkite aplinkinius savo elegancija!

Ankstesnis straipsnisGaisrinės saugos pagrindiniai reikalavimai ir principai
Kitas straipsnisTinkamų drabužių ir aksesuarų pasirinkimas

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here