Klasikiniai papuošalai, tokie kaip auksiniai auskarai ar grandinėlės niekuomet neišeis iš mados. Tai puikus pasirinkimas įvairioms progoms. Jie idealiai tinka įvairaus amžiaus moterims ir tinkamai pasirinkti, visuomet atrodo nepriekaištingai. Auksiniai papuošalai yra tas sprendimas, kuris tinka tiek kasdienai, tiek šventiniams išėjimams. Tad kaip pasirinkti tinkamai?

Kaip pasirinkti auskarus?

Labai svarbu, kad auskarus pasirinktumėte tokius, kurie geriausiai Jums tinka. Pavyzdžiui, kasdienai dažniausiai pasirenkami kuklesni, paprastesni auskarai, kurie suteikia subtilumo ir elegancijos. Tokių auskarų juvelyrinių dirbinių salonuose yra labai daug.

Tačiau taip pat svarbu pasirinkti tokius, kurie tiktų prie Jūsų veido formos. Pavyzdžiui, apvalaus veido moterims geriausiai tinka aštresnių formų auskarai, kurie „nestorina“ veido vizualiai. O jeigu Jūs veidas pailgas arba kvadratinis, galite rinktis nedidelius apvalius auskarus, kurie suteiks Jūsų veidui šiek tiek švelnesnių bruožų. Tokie maži triukai padės sukurti nepriekaištingą stilių.

Kaip derinti auskarus prie aprangos?

Auksiniai auskarai yra puikus pasirinkimas ne tik paprastoms dienoms, bet ir tuomet, kai norisi pasipuošti. Tačiau labai svarbu žinoti, kaip tinkamai auskarus pasirinkti, kad jie derėtų prie Jūros aprangos. Pavyzdžiui, prie klasikinės aprangos geriausiai tinka klasikiniai auskarai, kurie yra subtilūs ir elegantiški. Ypač, jeigu ruošiatės į formalų susitikimą ar susirinkimą. Tokiu atveju nereikėtų rinktis per daug masyvių ar ekstravagantiškų papuošalų, o auskarai turi būti tik stiliaus dalis, bet ne akcentas.

Tuo tarpu jeigu rengiat4s į kokteilių vakarėlį ar renginį, galite rinktis labiau pabrėžiančius Jūsų stilių auskarus. Tuomet tiks ilgi auskarai arba didelį auksiniai auskarai, kurie idealiai tinka prie vakarinių suknelių, kitos vakarinės aprangos.

Kaip derinti auskarus su kitais papuošalais?

Nepamirškite, kad skirtingi papuošalai taip pat turi derėti tarpusavyje. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų auskarai nedera prie Jūsų kaklo pakabuko ar apyrankės, kad ir kokie gražūs jie būtų, atrodysite netinkamai. Papuošalai turi kurti vientisą stilių ir taip atskleisti Jūsų įvaizdį. Didžiausia klaida yra derinti skirtingų stilių ir spalvų auksinius papuošalus. Jeigu ant Jūsų kaklo geltono aukso grandinėlė, tokios pačios spalvos turėtų būti ir segimi auksiniai auskarai. Jeigu auskarai yra su akmenimis, reikėtų atkreipti dėmesį, ar jie dera prie akmenų, kuriais yra papuošti Jūsų dėvimi žiedai ar apyrankė. Tai maži dalykai, į kuriuos atkreipus dėmesį sukursite nepriekaištingą stilių.

Ankstesnis straipsnisKą reikia žinoti apie ortopedinius batus vaikams?
Kitas straipsnisVyriški laikrodžiai –  tai ne tik laiką rodantys prietaisai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here