Gimtadienis yra labai graži diena, tad natūralu, kad svarbu jį paminėti kuo audringiau. Ir jokio skirtumo, ar esate jubiliatas, ar ieškote originalios dovanos mylimam žmogui, kurį norisi nustebinti kuo labiau.

Jeigu šiuo metu esate labai rimtose paieškose, kadangi nežinote, ką gimtadienio proga padovanoti mylimai moteriai – tokiu atveju žemiau pateiktas sąrašas bus puikus pagalbininkas, kuris, tikimės, kad padės Jums sutaupyti šiek tiek laiko.

Dyson plaukų džiovintuvas

Dyson plaukų džiovintuvas dažniausiai patinka toms moterims, kurios mėgsta kasdien puoštis. Jis ne tik džiovina plaukus, tačiau taip pat ir juos formuoja, tad galima kasdien džiaugtis nuostabia šukuosena be jokio vargo. Nors tai nėra labai pigi dovana, tačiau įvertinus tai, kad labai praktiška – patiks kiekvienai moteriai.

Kavos aparatas

Moterims, kurios mėgsta kavą,  visada patiks gauti ir kavos aparatą dovanų, kuris leis rytą pradėti ir dieną užbaigti nuostabiu kavos puodeliu. Puikus, dėmesio vertas pasirinkimas yra DELONGHI ECAM 350.55.B. Pagamina daug kavų, tad kiekvienos poreikiams.

Dyson dulkių siurblys

Kai norisi įteikti dovaną, kuri tikrai bus kasdien naudojama – siūlome pagalvoti apie techniką, kuri gali padėti kasdieninius namų priežiūros darbus atlikti kur kas paprasčiau. Viena tokių dovanų gali būti itin patogus siurblys. Dėmesio vertas, ilgaamžis modelis yra Dyson V11 ABSOLUTE SV28 dulkių siurblys. Vertinamas ypač dėl galingumo, kadangi puikiai išsiurbia net ir labai plaukuotus kilimus.

Planšetinis kompiuteris

Nusprendus dovanoti kiek brangesnes dovanas, kurios tikrai bus naudojamos, geras pasirinkimas yra planšetinis kompiuteris, kuris gali būti naudojamas ne tik pramogoms, tačiau ir darbui. Jį renkantis visada geriausia yra tartis su specialistais, kurie pagreitins paieškas. Puikus pasirinkimas yra LENOVO IDEATAB M10 HD (2ND GEN) 10.1 arba modelis SAMSUNG GALAXY TAB S8 8GB 128GB GRAY WIFI+5G.

Dovanos mylimam augintiniui

O jeigu Jūsų moteris turi augintinių, kuriuos dievina – jai tikrai visada patiks daiktai, kurie palengvina jos buitį ir tuo pačiu padeda kur kas paprasčiau pasirūpinti gyvūnu. Tokie yra PETKIT išmanūs kačių bei šunų priežiūros indai.

Ankstesnis straipsnisKaip suvaldyti asmeninius ar šeimos finansus?
Kitas straipsnisNauji produktai gyvūnų augintinių mityboje

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here