Kasmet dovanų paieškos gali pasirodyti vis sudėtingesnės – ypač tuomet, kai tenka pasveikinti sau brangius vyrus, kurie jau turi viską. Visgi, jeigu atsigręšite į jų pomėgius, pavyks surasti dar keletą neįgyvendintų idėjų, kurios vyriškiams turėtų palikti puikų įspūdį. Pagalvokite, kuri iš žemiau pateiktų veiklų būsimajam dovanos gavėjui būtų įdomiausia ir susipažinkite su labiausiai pasiteisinsiančiomis idėjomis.

Maisto gaminimas

Vyrams, kurie nuolat stebina savo kulinariniais šedevrais, gali praversti nauja virtuvės įranga. Pastaruoju metu išpopuliarėjusios karšto oro gruzdintuvės, elektriniai griliai, virtuvės kombainai – tai tik keletas tokių variantų. Priklausomai nuo dažniausiai gaminamų patiekalų, vyrui gali patikti ir nauji kepimo indai, formos ar virtuviniai įrankiai bei kiti smulkesni reikmenys. Tarp šių prekių galima surasti įvairiems biudžetams pritaikytų dovanų.

Sportas

Reguliariai sportuojantiems vyrams galima padovanoti su šia veikla susijusias dovanas. Tai gali būti namų treniruokliai, naujos garderobo detalės ar netgi maisto papildai geresniems rezultatams – žinoma, prieš tai reikėtų išsiaiškinti, kokius preparatus vartoja būsimasis dovanos gavėjas. Taip pat verta pagalvoti apie išmanųjį laikrodį. Šis žavus aksesuaras leis stebėti savo sveikatos būklę ir treniruočių rezultatus – dėl to bus dar paprasčiau pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Automobiliai

Vyrams, kurie ypatingai myli ir puoselėja savo automobilį, galima paieškoti būtent su šios transporto priemonės priežiūra susijusios dovanos. Tai gali būti oro gaivikliai, valikliai ar, pavyzdžiui, rankiniai dulkių siurbliai. Taip pat gali pagalvoti apie automobilių patobulinimui skirtas dovanas, tokias kaip navigacijos, vaizdo registratoriai ar moduliatoriai. El. parduotuvėje Pigu.lt padangos ir kitos automobilių prekės nustebins plačiu asortimentu – čia tikrai surasite ne vieną dėmesio vertą dovaną.

Turizmas

Ieškant dovanos vyrams, kurie mėgsta laisvalaikį leisti gamtoje, reikėtų pirmenybę teikti daiktams, kurie gali praversti stovyklavimo metu. Tai gali būti termo indai, talpios kuprinės, kokybiškos palapinės ar kitas panašus turistinis inventorius. Atsižvelkite į jo įpročius – jei vyras į gamtą keliauja tam, kad pabėgtų nuo civilizacijos, Jūsų dovana neturėtų jo prie jos priartinti. Taip parodysite, jog iš tiesų jį gerai pažįstate.

Naujosios technologijos

Daugelis vyrų nuolat seka technologines naujienas ir mielai naujausius įrenginius pritaiko savo namuose – jei ieškosite dovanos tokiam adresatui, pirmiausiai reikėtų peržvelgti išmanius prietaisus. Tai gali būti dronai, virtualios realybės akiniai ar, pavyzdžiui, Bluetooth ryšiu veikiančios kolonėlės. Atkreipkite dėmesį, kad dabar net ir buityje naudojami įrenginiai gali turėti išmanių funkcijų, kurios dovanos gavėjui gali pasirodyti įdomios.

Žvejyba

Užkietėjusiems žvejams nuolat reikia papildyti ar atnaujinti sukauptą inventorių, tad pasirinkę su šia veikla susijusią dovaną, turėtumėte pataikyti tiesiai į dešimtuką. Tai gali būti masalai, jiems skirtos dėžutės ar aprangos detalės. Galima pagalvoti ir apie pagrindinį inventorių, tačiau tuomet reikėtų kuo tiksliau išsiaiškinti žvejo poreikius ir įpročius – tik taip būsite tikri, kad dovana iš tiesų bus panaudota.

Knygos

Norėdami pasveikinti vyrą, kuris laisvalaikį mielai leidžia su knyga, galite papildyti jo biblioteką. Tiesa, reikėtų išsiaiškinti, kokio žanro literatūrą jis mėgsta ir kokių knygų dar nėra skaitęs – jų sąrašas gali nebūti toks ilgas. Taip pat galite padovanoti vyrui elektroninį knygų skaitytuvą, kuris atvers dar platesnį skaitinių sąrašą ir leis patogiau skaityti išvykų metu.

Tarp visų šių dovanų idėjų turėtumėte surasti bent kelias, kurios vyrams iš tiesų bus naudingos. Jei paieškas pradėsite pakankamai anksti, galėsite pabandyti netiesiogiai išsiaiškinti, kurios kalėdinės dovanos vyrams šiuo metu būtų reikalingiausios. 

Ankstesnis straipsnisKOKIOS TEATRO KOMEDIJOS NEPRARANDA POPULIARUMO?
Kitas straipsnisKą daryti, kad darbuotojų paieškos procesas vyktų sklandžiau?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here