Juoktis yra sveika – šią tiesą žinome nuo senų laikų, ją patvirtina ir medikai. Atlikti specialūs tyrinėjimai patvirtina, kad juokdamiesi mes galime nuveikti kur kas daugiau, nei būdami paniurę. Be to, juokas netgi stiprina imunitetą ir gerina gyvenimo kokybę. Komedijos pasirodymai tikriausiai todėl ir yra pati geidžiamiausia teatrinių pramogų rūšis?

Apie ką pasakoja „Domino teatro“ pastatyta komedija „Pianistai“?

Vilniaus „Domino teatre“ sceninio gyvenimo šviesą išvydo nuotaikinga komedija „Pianistai“, kurios pagrindiniuose vaidmenyse – Mantas Vaitiekūnas ir Dainius Kazlauskas. Šis veikalas pasakoja apie nutrūktgalvišką dviejų draugelių avantiūrizmą ir komiškas jų gyvenimo situacijas.

Viskas prasideda nuo to, kad sėkmingasis muzikantų duetas yra apdovanojamas už naujausią albumą, jiems suteikiama proga dalyvauti koncertiniame ture Japonijoje. Prieš tai turo organizatoriai pianistus kviečia atsikvėpti Europoje besiruošiant muzikiniam turnė. Čia ir prasideda nuotykiai, kuriems lemta sukelti žiūrovų juoką.

Kokią linksmą sceninę istoriją žiūrovams padovanojo scenaristas Tadas Vidmantas ir režisierius Balys Latėnas?

Porų skyrybos išlieka aktualia dalies šeimų problema. Ką veikia išsiskyrę milijonieriai? Tikriausiai, norint atsakyti į šį klausimą, nereikia ypatingo lygio vaizduotės. Tačiau režisierius Balys Latėnas nusprendė padovanoti žiūrovams galimybę į skyrybų situaciją pažvelgti buvusios milijonieriaus žmonos akimis.

Spektaklio scenarijų parašė šios srities žinovas Tadas Vidmantas. Spektaklyje vaidina žinomos Lietuvos scenos žvaigždės – Inga Valinskienė, Juozas Gaižauskas ir Mantas Vaitiekūnas. Šį kartą vyrai buvusiai milijonieriaus žmonai turės įrodyti, jog ieško ne pinigų, o meilės.

Į kokią komediją nepatariama eiti nepilnamečiams iki keturiolikos metų?

„Domino teatro“ komedija „Gal nedarom tragedijos“ nepritaikyta nepilnamečiams, nes kai kurios spektaklio scenos jiems gali sukelti nepageidautiną reakciją. Be to, šiame vaidinime rūkoma ir labai daug keikiamasi, kas pastaruoju metu naudojama scenoje, kaip labai „vykusi“ humoro išraiška.

Spektakliui gyvybės suteikia gerai parinkta aktorių kompanija. Jame vaidina Milda Noreikaitė ir Gelminė Glemžaitė bei Giedrius Savickas su Mantu Stonkumi. Pagyrimo nusipelno ir tai, kad vaidintojams vaidmenys padalinti labai taikliai. Pavyzdžiui, turtingą porą vaidina M. Stonkus su G. Glemžaite. O žemesnio rango, mažiau pasiturinčią menininkės ir didmenininko porelę buvo patikėta suvaidinti M. Noreikaitei ir G. Savickui.

Ankstesnis straipsnisŽieminiai darbo drabužiai – šaltuoju metų laiku reikalingi šarvai
Kitas straipsnisGeriausios dovanos vyrams pagal pomėgius

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here