Atėjus naujam sezonui atėjo laikas pasidomėti naujausiomis madomis. Šiuo metu daugeliui žmonių didžiausią savo laiko dalį praleidžiant saugiai namuose daugelis nusprendžia iš pagrindų peržiūrėti ir atnaujinti savo garderobą. Taigi belaukiant kol šis pandemijos laikotarpis baigsis yra geras metas patikrinti koks Jūsų turimas garderobas tiks naujajam mados sezonui ir galbūt ko trūksta ir verta pagalvoti užsisakyti internetu. Daugelis sako, kad “mados grįžta atgal” ir bent jau dabar, tai galima pastebėti itin ryškiai. Šių metų šiltojo sezono mados, bent jau kai kurie aspektai, tikrai yra matyti ir įkvėpti praeities istorijos madų.

  • Liemenėlė. Tai nereiškia, kad turite vaikščioti pagrindinėmis miesto gatvėmis vien tik su liemenėle, bet dabar bus madinga jas akcentuoti. Įvairius akcentus išvysite ant palaidinių ir suknelių.
  • Pūstos rankovės. Mados dizaineriai sėmėsi idėjų praeities madose ir mums grąžino pūstas rankoves. Šiais metais išvysime įvairaus dydžio pūstas rankoves kurių pūstumas gali būti tiek rankovės viršuje, tiek apačioje.
  • Apvyniotos kulkšnys. Nenustebkite išvydę labai ilgus batų raištelius parduotuvėje. Tai pažymi šio sezono klyksmą ir šie raišteliai skirti būtent tam, kad juos galėtume apsivynioti aplink savo kulkšnis.
  • Skylės. Įvairius rūbus puoš raštai kuriuos sukurs skylės juose. Šios skylės primins gražius ir kūrybiškus nėrinius.
  • Kostiumas. Šį sezoną, kaip ir daugelį iš mados neišeinantys klasikiniai kostiumai, kurie pagal sezoną tik šiek tiek keičiasi. Šį sezoną išvysime didelias ir ilgas kostiumines kelnes, o atėjus karštoms dienoms galėsime puoštis į darbą kostiumėliu iš švarko ir kostiuminio tipo šortų.
  • Raišteliai. Raišteliais suveržiamos kelnės, šortai, palaidinė ar kitas rūbas yra tai ką privalote turėti šią vasarą. Tai ne tik patogu ir tinkamai panaudojus gali paryškinti grakščias kūno linijas, bet ir labai madinga.
  • Sluoksniai. Tikriausiai pastebėjote, kad parduotuvėse jau gausu visiškai permatomų rūbų, palaidinių, suknelių. Tai skirta naujai madai ir toms, kurios mėgsta kurti ir žaisti spalvomis bei tekstūromis. Permatomi rūbai skirti sluoksniavimui ant nepermatomų rūbų taip sukuriant visiškai išskirtinį ir madingą įvaizdį.
Ankstesnis straipsnisFitbit Charge 4
Kitas straipsnisIT karjera

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here