Fitbit Charge 4

Artėjant šiltajam metų sezonui daugelis dar labiau susirūpina savo fizine išvaizda ir pradeda dar aktyviau leisti kiekvieną dieną. Gyvenant šiuose, moderniuose ir pilnuose technologijų, laikuose galima lengvai sekti įvairius rodmenis kurie parodo sveikatai svarbius duomenis. Pasaulyje sėkmingai išplitusi Fitbit technologija pristato savo naują kūrinį – Fitbit Charge 4. Įdomu, kuom šis įrenginys skiriasi nuo senosios Fitbit Charge 3 versijos ir ar verta inverstuoti pinigus į naujesnį produktą?

Naujasis Fitbit Charge 4 yra šiek tiek didesnis ir sunkesnis už Charge 3, bet užsidėjus ant rankos jausmas yra beveik toks pat tiek nešiojant vieną, tiek kitą. Charge 4 turi labiau pažengusį ekraną kuris automatiškai prisitaiko prie aplinkoje esančio apšvietimo. Vartotojų pamėgta navigacijos sistema Charge 3 taip pat yra įdiegta ir į Charge 4. Taip pat, abiejų šių išmaniųjų apyrankių valdymas yra toks pat. Jei planuojate įsigyti naująjį Charge 4 turėdami Charge 2 tikriausiai reikės šiek tiek laiko priprasti prie kitokio valdymo, bet jei turite Charge 3 – valdant Charge 4 jokių problemų nekils. Du paskutiniai Fitbit modeliai yra atsparūs vandeniui ir su jais galima nerti net iki penkiasdešimties metrų gylį, tačiau Charge 4 turi įdiegtą GPS sistemą ir visos Charge 4 rūšys turi įdiegtą NFC sistemą. Fitbit neturi itin gausaus įdiegtų apps (mobiliųjų programėlių) palyginus su kitomis išmaniosiomis apyrankėmis, bet naujajame modelyje atsirado dviem apps daugiau.

Fitbit Charge 4 rasite dar ir “Agenda” programėlę kuri atlieka kalendoriaus funkciją ir “Spotify” kuri leidžia kontroliuoti muziką grojančią Jūsų mobiliajame telefone jei turite “Spotify Premium” paskyrą. Sportuojantiems aktualiausia kokie patobulinimai yra naujajame modelyje susiję su sveikatos stebėjimais. Pagrindinis patobulinimas yra treniruočių intensyvumo žemėlapis (Workout Intensity Map) kuris personalizuoja Jūsų širdies ritmą, riebalų deginimą ir kitas metrikas, kad optimizuotų Jūsų pastangas treniruočių metu ir galėtų Jus informuoti apie tai kaip Jums sekėsi treniruotė. Naujasis Charge 4 taip pat turi išmaniąją žadinimo sistemą kuri palaipsniui Jus pažadins Jums būnant ne giliame miege. Fitbit Charge 3 ir Charge 4 nuo pilno pakrovimo iki pilno išsikrovimo dirba apie 7 dienas, bet dėl naujajame modelyje esančios GPS sistemos baterija tarnaus trumpiau dažnai naudojantis vietos sekimu.

Ankstesnis straipsnisIdėjos verslui iš namų
Kitas straipsnis2020 pavasario vasaros mados

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here