manikiūras Fabijoniškėse

Manikiūras – speciali rankų priežiūros paslauga.  Šiais laikais manikiūras atliekamas ne tik dėl grožio ar kuriant savo įvaizdį, tačiau taip norint palaikyti higieną ir turėti tvarkingus nagus. Manikiūro paslaugos taikomos įvairaus amžiaus žmonėms, ne tik moterims, bet ir vyrams.

Yra daugybė manikiūro rūšių, pradedant nuo klasikinio ir baigiant SPA procedūromis. Manikiūrų kaina taip pat svyruoja pagal atitinkamą manikiūro rūšį. Brangiausias iš jų yra SPA manikiūras. Tuo tarpu nenorintiems išlaidauti patariama rinktis klasikinį. Jis yra vienas paprasčiausių, bet tikrai ne prasčiausių.

Kaip gi atliekamas manikiūras?

Klasikinis manikiūras yra atliekamas iš pradžių sausus nagus dildinant su dilde, po to ant nagų odelių užtepant specialaus kremo, kuris suminkština odeles. Tada rankos yra pamerkiamos į vonelę su šiltu vandeniu ir aromatiniu aliejumi. Rankoms pakankamai atmirkus odelės yra nustumiamos ir pašalinamos specialiomis žirklėmis. Klasikinis manikiūras yra užbaigiamas nagų poliravimu, lakavimu ir galiausiai yra užtepamas specialus nagų tvirtiklis tam, kad nagai ilgiau išliktų nepriekaištingi.

Tuo tarpu atliekant vieną brangiausių manikiūrų – SPA yra pasitelkiamos papildomos, rankoms skirtos procedūros. SPA manikiūro programa yra parenkama specialisto, kuris nustato bendrą rankų odos ir nagų būklę, todėl šis manikiūras yra individualus kiekvienam SPA salono lankytojui.  Įprastai į SPA manikiūrą yra įtraukiamas pilingas, maitinamosios kaukės ir galiausiai atliekamas masažas.

Manikiūro paslaugos atliekamos grožio salonuose. Gausiausias jų pasirinkimas yra Vilniaus mieste. Čia rasite platų grožio salonų asortimentą ir galėsite pasirinkti Jums  labiausiai patinkantį.

Vilniaus grožio salonuose yra taikomos nuolaidos beveik kas mėnesį. Čia manikiūro kainos svyruoja nuo 5 ik 20 eurų. Jeigu tapsite nuolatiniu grožio salono klientu, manikiūro paslaugoms bus taikoma nuolaida.

 Vilniaus grožio salonuose dirba ilgametę patirtį turintys specialistai. Taigi galite be baimės ir su pasitikėjimu atsiduoti į manikiūristų rankas.

Vilniaus grožio salonai dirba ne tik darbo dienomis (9 – 18 val.), bet ir savaitgaliais (10 -15 val.). Taigi suteikiama galimybė klientams į grožio saloną atvykti jiems patogiu laiku.

Kviečiame Jus apsilankyti grožio salonuose Vilniuje ir išsirinkti patinkančią manikiūro procedūrą už labiausiai prieinamą kainą. Pradėkite ieškoti nuo grožio salono Kirpkis LT 😉

Ankstesnis straipsnisInternetinių svetainių paslaugų užsakymas Indijoje
Kitas straipsnisTerasos įrengimas nesudarkant išpuoselėtos aplinkos

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here