Vyriškas chalatas

Koks vyriškas chalatas kam tiks avies metais pagal zodiaką? Šiandien pateikiame jums versiją, kuria nebūtina tikėti, tačiau, jeigu nežinote, kaip išsirinkti chalatą – galite vadovautis tokiu horoskopu.

Avinas

Avinui tiks ne kiek vyriškas, kiek labai švelnus chalatas. Kaip ir visuomet, jam iš audinių norėsis itin didelio švelnumo. Taigi, pasiseks, jeigu pavyks rasti tikrai švelnaus minkšto, kaip avies vilna, audinio chalatą. Tik, žinoma, nepersistenkite ir neįsijauskite per daug į avies vaidmenį. Jeigu chalato audinys pernelyg primins avį – gali nutikti nelaimė.

Jautis

Geras ženklas, jeigu po jaučio ženklu gimęs vyras išsirinks tokį chalatą, su kuriuo nesumenkės jo didybė. Taigi, jam bus reikalingas ištaigingas, prabangus vyriškas chalatas. Esate matę „Krikštatėvį“ arba kitus filmus, kur veikėjas – labai turtingas bosas – stovi prie lango savo prabangiuose namuose su stikline viskio, su cigaru, o apsirengęs yra panašus į savo sunkias užuolaidas chalatą? Tai štai toks vyriskas ir sunkus chalatas ir bus reikalingas jaučiui.

Dvyniai

Dvyniai yra labai geri, mėgsta padėti vieni kitiems, todėl vyriskas chalatas tikriausiai ilgai ant jų neužsibus. Arba jie per išsiblaškymą pamirš jį užsidėti, arba kažkur paliks, pames, arba tiesiog padovanos vargstantiems. Tad iš esmės nebus taip ir svarbu, koks vyriskas chalatas atsidurs dvynių drabužinėje.

Vėžys

Nors vėžės taip pat labai geras, tačiau jam kartais būna tuštybės proveržiai sumišę su bandymu tą tuštybę paslėpti. Vyriskas chalatas (akcija) – tai tas rūbas, kurio niekas nemato, taigi, vėžys gali paslapčia juo didžiuotis. Vadinasi, gali būti, kad vėžys tiesiog mėgausis labai prabangiais, neįperkamais chalatais ir jais didžiuosis. O kai kas nors darbe paklaus, ko tu toks šiandien laimingas, vėžys suktai atsakys: „mažytė mano paslaptis“.

Liūtas

Liūtui bus reikalinga vyriškas chalatas su kapišonu. Nes jam būtina saugoti savo galvą ir savo plaukus. Liūtas visada jaučiasi saugesnis, kai ant jo atsiranda vyriškas chalatas su gobtuvu, kaip ir bet kuris kitas rūbas, turintis tokį priedą.

Mergelė

Mergelei teks apsimauti viduramžių stiliaus chalatą ir prisiminti, kad po mergelės ženklu gimusiam vyrui visada patinka maskaradas. Toks vyriškas chalatas kaina gal nebus išskirtinis, tačiau išvaizda tikrai atkreips dėmesį.

Svarstyklės

Svarstyklėms bus svarbu, kad tai būtų vyriškas chalatas internetu. Šiais metais bus kaip niekad užsiėmusios, todėl neturės laiko ieškoti ir rinktis sau geriausius rūbus. Tad nenuostabu, jei net ir chalatą dėvės išvirkščią arba, pavyzdžiui, ne savo dydžio.

Skorpionas

Skorpionui metas pamėgti įžymius gamintojus. Šiais metais jam labai tiks vyriškas chalatas „Adidas“. Skorpionas laužys standartus ir parodys, kad šios prekės ženklas visai nerodo jokio žmogaus statuso ar socialinio sluoksnio.

Šaulys

Šauliui norėsis kažko itin patogaus, todėl ir chalato parametruose jis tiesiog ieškos maksimalaus patogumo.

Ožiaragis

Ožiaragiui norėsis, kad chalatai būtų tiesiog gimtame jo mieste. Gal tai bus vyriskas chalatas Klaipeda, o gal Kaunas – priklausys nuo to, iš kur ožiaragis kilęs. Jis tiesiog labai norės šiais metais grįžti dažniau į gimtą vietą, gal aplankyti sergančių giminių, gal dėl kažkokių nebaigtų reikalų. Tačiau ir visi pagrindiniai pirkiniai bus perkami kaip tik ten. Taigi, nenuostabu, kad ir chalatą pirks iš gimto miesto.

Vandenis ir Žuvys

Šiems ženklams bus labai svarbu vandens ir oro pralaidumas. Dėl to vyriskas chalatas, medvilne dengtas ar iš jos pasiūtas, jiems bus geras variantas. Šio zodiako ženklo vyrai norės, kad „oda labai gerai kvėpuotų“, taigi, ieškos natūralių audinių.

Ankstesnis straipsnisPajūrio mados dabar ir anksčiau
Kitas straipsnisKokius apatinius padovanoti šventėms

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here