ISOVER InsulSafe tai biri pučiama mineralinė vata skirta horizontalių perdangų ir vertikalių karkasinių konstrukcijų šiltinimui. Kodėl Witas renkasi šią vatą?

Biri, baltos spalvos vata gaminama be rišiklių, todėl atitinka griežčiausius sveikatos saugos reikalavimus. Dažniausia kaip rišiklis yra naudojami fenolis, formaldehidas arba jų deriniai.

Yra žinoma, kad šios medžiagos sukelia žmonėms odos bėrimus. Taip pat gali būti pavojingos kvėpavimui bei būti sausos gerklės priežastimi.

Kosulys, dusulys ir spaudimas krūtinėje taip pat yra šalutinis šios medžiagos efektas. Witas įmonei yra svarbu, kad tiek darbuotojai tiek klientai dirbtų ir gyventų saugioje aplinkoje.

Namų šiltinimas turi būti atliekamas tik saugiomis ir kokybiškomis medžiagomis. ISOVER Insulsafe vata yra nedegi, todėl atitinka griežčiausius priešgaisrinius reikalavimus. Ši vata yra įvertinta euroklase A1. Ką tai reiškia?

Euroklasė A1 visiškai nepalaiko degimo ir  neužsiliepsnoja. Todėl renkantis šią vatą nereikia galvoti apie užsiliepsnojančių medžiagų liepsnos plitimo greitį ir laiką. Šią vatą galima naudoti ir izoliuojant zonas šalia dūmtraukių.

Taip pat liepsnos metu, liepsnojančios dalelės bei lašeliai gali apdeginti odą ir būti tolesnio gaisro plitimo priežastimi. Liepsnojančių dalelių (lašelių) neskleidžiantys yra tik A1 klasės gaminiai.

Biri mineralinė vata neturi koroziją sukeliančių priedų, atspari puvimui. Tai ypač svarbu metalinėms karkasų dalims. Kadangi neprisideda prie plieno ir vario vamzdžių korozijos.

ISOVER Insulsafe yra universali medžiaga. Skirta naudoti palėpių šiltinimui, karkasinių ar mūro sienų šiltinimui. Gyvenamosios, visuomeninės ir pramoninės paskirties patalpose.

Ši šiltinimui skirta biri vata gaminama iš perdirbamų žaliavų. Apie 80% sudaro perdirbtas stiklas, todėl žymiai sumažėja natūralių žaliavų bei energijos suvartojimas gamybos procese. Taip Jūsų pasirinkimai ne tik gerina Jūsų gyvenimo kokybę, bet ir tausoja gamtą.

ISOVER InsulSafe gaminama iš neorganinės medžiagos, todėl turi privalumų lyginant su organinės kilmės izoliacija. Svarbu, kad perdangos šiltinimui medžiaga nesugertų drėgmės, būtų atspari puvimui. Tokiomis savybėmis ir pasižymi Witas naudojama vata.

Vieni svarbiausių šiltinimo medžiagos privalumai yra lengvas svoris. ISOVER InsulSafe vata yra lengvesnė už kitas izoliacines medžiagas, todėl nereikalingas papildomas karkaso sutvirtinimas.

Witas atsižvelgia į statybinių medžiagų sudėti ir naudoja birią mineralinę vatą, kuri yra saugi Jums ir Jūsų namams.

Ankstesnis straipsnisPaklodžių istorija
Kitas straipsnisFotelis miegamajame: kaip jis turėtų atrodyti?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here