Kad fotelis yra vienas patogiausių bei gražiausių baldų namams, su tuo nesiginčija niekas. Tačiau, ar kada susimąstėte, kad būtent tai, kaip turėtų atrodyti šis baldas, turi priklausyti ne tik nuo jūsų norų ar galimybių, ar naujausių tendencijų, bet ir nuo to, kurioje namų patalpoje jis bus įkurdintas. Štai, kodėl vienokius baldus reikėtų pirkti svetainei, kitokius – darbo ar svečių kambariams, ir dar kitokius – miegamajam. Taigi, kviečiame sužinoti, koks tokio pobūdžio baldas šiai namų patalpai tiks labiausiai.

Kompaktiškas

Didelė bei plati lova, naktiniai staleliai, televizorius ir jam skirtas stalelis, erdvi spinta, veidrodis, komoda – kaip matyti, tradiciniame miegamajame yra iš tiesų nemažai daiktų, juo labiausia, kad būtent šis kambarys dažniausiai nebūna pats didžiausias, lyginant su kitais namų kambariais. Taigi, belieka tik pastebėti, kad, jei nuspręsite šiame kambaryje įkurdinti dar ir fotelį, reikėtų rinktis kuo mažesnį, kad būtų išsaugota daugiau vietos.

Atrama kojoms

Ne paslaptis, kad būtent miegamasis yra ta namų vieta, kuri skirta patogiam bei kokybiškam poilsiui, tad tikrai neprašausite pro šalį, jei įsigysite fotelį, turinį atramą kojoms. Jei tik panorėsite, galėsite jį ištiesti bei mėgautis itin maloniu poilsiu.

Pastelinės spalvos

Jei svetainėje ar valgomajame puikiai tiks ryškios spalvos fotelis, tai šią tendenciją reikėtų pamiršti, kai kalbame apie fotelį, skirta miego kambariui – pirmenybę teikite pastelinės spalvos baldui. Ši erdvė yra skirta miegui, ramybei, poilsiu bei atsipalaidavimui, todėl viso joje būsiantys elementai bei baldai, įskaitant net ir tą vienintelį fotelį, turėtų būti pastelinės spalvos.

Taigi, jei tik atsižvelgsite į šiuos paprastus patarimus, galite būti tikri – išsirinksite tobulai šiai erdve tinkantį fotelį.

Ankstesnis straipsnisKodėl Witas naudoja ISOVER InsulSafe pučiamą vatą?
Kitas straipsnisKarantinas ir savaitgalis moksleiviams: ką veikti?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here