Covid-19 virusas apribojo labai daug kasdieninių mūsų gyvenimo veiklų, tad visiškai natūralu, kad tenka pasitelkti labai daug kūrybos, kad pavyktų sugalvoti dar kažką kito, neįprasto ir tuo pačiu unikalaus. Ypač jaunam žmogui, kuris dažniausiai nori aktyviau leisti dienas, domisi viskuo, kas vyksta aplinkui, tačiau jaudinasi, kad negali gauti jokios naujos informacijos.

Tiesa, tai nėra teisingas požiūris, kadangi šiuo metu mokytis ir atrasti dalykus galima ir nuotoliniu online būdu. Šiuo metu dažnai organizuojama savaitgalio ekskursijos moksleiviams nuotoliniu būdu – viena iš galimybių, tačiau pateiksime bent jau kelias.

  • Taigi, savaitgalio kelionės moksleiviams vis dažniau rengiamos online būdu ir jos suteikia galimybę pamatyti pačius gražiausius Lietuvos miestus paprasčiausiai niekur neinant iš namų. Kadangi šiais laikais moksleiviams labai svarbu, kad informaciją juos pasiektų per išmaniuosius įrenginius – toks keliavimo būdas tampa ypač patrauklus. Puikus pasirinkimas virtualios ekskursijos po Vilniaus senamiestį, kurios sulaukia vis daugiau susidomėjimo.
  • Lygiai taip pat suteikiamos gana plačios ir atviros galimybės mokytis online būdu ir tuo pačiu įsisavinti informaciją taip, kaip Jums labiausiai tinka. Tai yra nuostabu. Svarbiausia, kad siūlomas labai platus kursų pasirinkimas, tad esame tikri, kad kiekvienas žingeidus vaikas ras tokią pramogą, kuri jam patinka. Mokytis, tiesa, galima ir per ekskursijas-edukacijas. Pavyzdžiui, kai karantinas baigsis – puikus pasirinkimas, kuris leis kuo daugiau išmokti: „Jaunasis tyrinėtojas Bernardinų sode“. Tai ekskursija, kuri tinka ir vaikams, ir suaugusiems.
  • Reikia paminėti ir mobilias programėles, kurios skirtos tam tikrų įgūdžių tobulinimui. Daug dėmesio sulaukia tos, kurios skatina aktyvų miesto pažinimą, siūlo skaičiuoti žingsnius ir pateikia įdomius pasivaikščiojimo maršrutus. Tikrai verta paskatinti jaunimą aktyviai leisti laisvalaikį net ir naudojant išmaniuosius įrenginius.
  • Galbūt ne visiems jauniems žmonėms mėgstama pramoga yra knygų skaitymas, tačiau karantinas yra būtent tas laikas, kai galima labai daug skaityti. Užsisakyti knygas galima internetu arba galiausiai atsisiųsti PDF formatu ir tuo pačiu skaityti per specialias skaitykles, kurios suteikia galimybę susipažinti su naujausiais pasaulio kūriniais. Mokykitės ir apie politiką, kuri leis būti atsakingu šalies piliečiu. O pasibaigus karantinui kviečiame apsilankyti moksleiviams skirtoje ekskursijoje: Jaunimo politika – kas tai?
  • Taip pat reikia nepamiršti, kad buvimas lauke reikalingas bet kokiu gyvenimo momentu, tad taip pat siūlome paskatinti vaikus daugiau laiko praleisti aktyviai lauke, aišku, laikantis visų saugumo rekomendacijų. Buvimui lauke – interaktyvių ekskursijų pasirinkimas norintiems geriau pažinti Vilniaus kalvas (Kalnų parkas, Stalo kalnas ir kt). Puikiai tiks, kai ateis pavasaris.

Dažniausiai vaikai yra aktyvūs, tad jiems norisi išbandyti per dienas kuo daugiau skirtingų pramogų. Ir tai yra labai gerai. Svarbiausia, kad tėveliai suteiktų tokias galimybes.

Ankstesnis straipsnisFotelis miegamajame: kaip jis turėtų atrodyti?
Kitas straipsnisParduodamos įmonės privalumai naujam verslui

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here