Dažniausiai norint pradėti vykdyti verslą, tenka susidurti su daugybę teisinių ir biurokratinių reikalavimų. Įmonės steigimas yra sudėtingas procesas, todėl ne retą tai netgi atgraso nuo nuosavo verslo kūrimo. Tačiau jeigu ne viskas taip sudėtinga. Jeigu turite verslo idėją ir nenorite sugaišti daug laiko įmonės atidarymui, Jums pravers  parduodamos įmonės, kurias siūlo šios srities profesionalai. Tai puikus pasirinkimas, taupantis Jūsų laiką ir pinigus.

Kodėl  verta pirkti?

Dažniausiai  pirkti įmonę, o ne ją  steigti patariama tiems žmonėms, kurie turi gerą verslo idėją, tačiau neturi nieko bendro su įvairiais biurokratiniais reikalais. Deja, tokių reikalų steigiant įmonę  yra nemažai. Ir jeigu niekada to nesate darę, tai gali ne tik užtrukti, bet ir sukelti nereikalingo streso.

Tuo tarpu Lietuvoje veikia profesionalios kompanijos, kurios užsiima  įmonių steigimu ir pardavimu. Tai reiškia, kad įmonių steigimas yra vienas kasdienių jų darbų. Jie puikiai išmano, koks  gali būti įmonės pavadinimas, kaip kai kuriuos procesus pagreitinti ir supaprastinti. Steigiant įmonę, Jums reikėtų vaikščioti iš vienos institucijos į kitą, rūpinti banko sąskaitos atidarymu ir įstatiniu kapitalu bei visais kitais reikalais. O parduodamos įmonės jau paruoštos naudojimui. Visu tuo pasirūpinta už Jus.

Ką perkate?

Jeigu susidomėjote, kokios įmonės parduodamos šiuo metu, kreipkitės į profesionalus, kurie siūlo įmones. Pavyzdžiui, buhalterinių paslaugų profesionalai Lukodita.lt siūlo savo klientams įsigyti neseniai įsteigtų įmonių, kurios veiklą gali pradėti vykdyti iš karto. Visos parduodamos įmonės jau yra su  banko sąskaitomis, nė viena nėra anksčiau vykdžiusi veiklos, todėl neturi skolų ar įsipareigojimų. Taip pat įmonės turi įstatinį kapitalą, savo adresą, įmonės antspaudą ir visus priklausančius Registrų centro dokumentus. Viskuo pasirūpinta už Jus.

Išanalizuokite parduodamų įmonių sąrašus ir įvertinkite, galbūt kažkas iš pasiūlymų  Jus tikrai sudomins arba tiks Jūsų sugalvotai  veiklai. Jeigu tinkamo savo įmonei pavadinimo neradote, ne bėda, galite užsakyti perkamą įmonę su savo sugalvotu pavadinimu. Tokiu atveju tai šiek tiek užtruks, tačiau įmonę taip pat galėsite nusipirkti jau parengtą veikimui.

Kada galėsite pradėti dirbti?

Iš  karto kai tik nusipirksite. Parduodamos įmonės tuo ir patrauklios, kad jos suteikia galimybę verslą vykdyti iš karto. Nereikia laukti nei dienos, nes įmonės jau yra veikiančios. Imkitės idėjų, kurias sugalvojote ir pradėkite savo verslą jau šiandien.

Ankstesnis straipsnisKarantinas ir savaitgalis moksleiviams: ką veikti?
Kitas straipsnisPopieriniai maišeliai – Jūsų verslo reklama