Šiais laikais verslininkai labai daug investuoja į skaitmeninio marketingo galimybes, tačiau pamiršta, kad dažniausiai geriausia yra tai, kas patvirtinta laiko. Štai, kad ir pavyzdžiui, reklama ant maišelių, kalendorių bei kitų smulkmenų. Geriausia kai ant jų yra logotipas, o jį puošia ir skoningas paveiksliukas, kuriame bus galima pateikti tokį vaizdinį, kurio labiausiai nori verslininkas ir kuris geriausiai atvaizduoja pačia verslo idėją.

Popieriniai maišeliai – kiekvieno rankose

Kadangi šiuo metu žmonės vis labiau domisi ekologija – laimi popieriniai, o ne plastikiniai maišeliai, kurie reikalingi kasdieninių prekių nešimui kadangi einant gatve galima pamatyti labai daug žmonių, kurie rankose neša iš popierius kurtus maišelius – ta yra įrodymas, kad yra gana didelis jų poreikis.

Natūralu, kad verslininkai turėtų tai išnaudoti. Siūlome maišelius puošti logo bei kitas užrašus, kurie yra siejami su Jūsų verslu. Maišeliai gali būti dovanojami arba gali būti duodami tada, kai yra perkama tam tikra prekė. Esame tikri, kad tokiu atveju žmonės nešios jūsų maišelius ir tuo pačiu tai bus tarsi nemokama reklama.

Popierinių maišelių galimybės

Kyla klausimas, kodėl būtent popieriniai maišeliai? Kadangi jų galimybės yra labai plačios. dažniausiai labai patraukliai atrodo spauda. Apskritai – galima labai skirtinga spauda, tad kiekvienas klientas gali rinktis tą variantą, kuris ne tik jam ekonomiškai labiausiai apsimoka, tačiau taip pat ir tą kuris atrodo patraukliausiai. Taip pat verta pabrėžti ir tai, kad popieriniai maišeliai yra kur kas patvaresni nei buvo galima pagalvoti. Žinoma, jie tarnauja gana ilgai, tad su tinkama spauda klientui bei pirkėjui gali būti stilingas kasdieninis akcentas.

Reklama kiekviename žingsnyje

Svarbiausia apgalvoti – kokia reklama labiausiai tinka ir tuo pačiu kokia geriausiai atspindi Jūsų verslą. Žiūrėkite, kad ji nebūtų per daug agresyvi ir tuo pačiu įkyri. Žmonėms dažniausiai patinka mažai pastebimi akcentai, kurie galbūt reklamuoja, tačiau svarbiausia, kad neerzina. Juk tokia ta reklama. Ji gali būti gana įkyri, tad su tinkamu pateikimu pavyks to išvengti.

Ankstesnis straipsnisParduodamos įmonės privalumai naujam verslui
Kitas straipsnisĮ populiarumo viršūnes grįžta dovanų kuponai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here