Visame pasaulyje nuo 2020 metų ėmė stipriai keistis gyventojų įpročiai. Daugybė žmonių, iki tol nepirkusių internete, ėmė tai daryti. Tačiau gyvenimas dėl to nesustojo – asmenines šventes vis tiek norisi minėti, taip pat ir pagalvoti apie įdomesnį laisvalaikio praleidimą. Todėl pastebima, kad ypač pernai metų kalėdiniu laikotarpiu stipriai išpopuliarėjo dovanų kuponai. Tai puikus sprendimas, ieškant dovanos  artimam žmogui įvairiomis progomis.

Kodėl verta rinktis kuponus?

Pirmiausia todėl, kad tai yra labai patogus būdas išsirinkti dovaną. Labai dažnai gyvename skubėdami, pasinėrę į savo darbus ir retai randame laiko savo laisvalaikiui praturtinti. O ir idėjų kartais pristinga. Todėl kuponai yra labai geras sprendimas, kuriuo galima pasveikinti artimą žmogų ir padovanoti jam ne  šiaip dovaną, o kupiną įspūdžių laiką.

Be to, tai yra daug laiko taupanti dovana. Jums nereikia vaikščioti  po įvairius prekybos centrus naršant vieną parduotuvę  po kitos ir ieškant to, kas tikrai patiks Jūsų brangiam žmogui. Dovanų kuponai gali būti perkami internetu sugaištant tam daug  mažiau  laiko. O ir pasirinkimas čia labai platus. Tikrai rasite, ką išrinkti skirtingų pomėgių žmonėms. Dovanų kuponai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo dovana, bet ir veikti kaip čekis į parduotuvę.

Taip pat tikėtina, kad perkant dovanų kuponą, dar ir sutaupysite. Daugelis paslaugų pardavėjų dovanų  kuponams taiko specialias akcijas ir rengia ypatingus pasiūlymus. Pavyzdžiui, jeigu norite padovanoti spa procedūrų kuponą brangiam žmogui, dovanų kuponų pardavimo platformoje,  tikėtina, kad kuponas kainuos pigiau nei pirktumėte paslaugas atvykę į spa centrą.

Kokiomis sąlygomis galioja kuponai?

Renkant dovaną brangiam žmogui, draugui ar giminaičiui, pirmiausia reikėtų pasidomėti, kaip Jūsų įsigyti dovanų kuponai galios. Dažniausiai tokius kuponus parduodančiose platformose galima susipažinti su visomis taisyklėmis. Pavyzdžiui, kiek laiko kuponas galioja ir per kokį laikotarpį dovanos gavėjui reikėtų pasinaudoti kuponu. Taip pat labai svarbu sužinoti, ar kuponą galima būtų  pratęsti. Pavyzdžiui, jeigu išnaudoti dovanos žmogus nespėtų arba neturėtų galimybių. Arba jeigu gautas kuponas ne visai atitinka dovanos gavėjo poreikius, kokios būtų galimybės jį pakeisti į kitą kuponą, kuriuo prekiauja pardavėjas. Visa tai reikia sužinoti prieš perkant dovaną, kad ją įteikiant su sąlygomis galėtumėte supažindinti ir dovanos gavėją.

Ankstesnis straipsnisPopieriniai maišeliai – Jūsų verslo reklama
Kitas straipsnisRenginiai Vilniuje: kaip pasirinkti?