dovana vyrui

Moteriai, kuriai neretai pritrūksta minčių ką dar naudingo ir įdomaus galėtų dovanoti savo mylimajam, šis veiksmas  lyg galvos skausmas ar net rimtas gyvenimo iššūkis. Dovana vyrui  dažniausiai renkama atsižvelgus į jo paties pomėgius, slaptus troškimus. Kalbant apie slaptus troškimus – juos vyrai pasako nepastebimai, tad visada reikia akylai stebėti ir klausyti. O virtuvės reikmenys dovanojami tuomet, kai vyras jaučia aistrą maisto gaminimui. Šiame straipsnyje  patarsime į ką atkreipti dėmesį renkant dovaną vyrui, kuri jam, be jokios abejonės, bus naudinga ir įdomi. Taip pat papasakosime kiek pjaustymo lentelių ar peilių reikia turėti virtuvėje, kad gaminimas eitųsi lyg per sviestą bei ar virtuvės įrankiai lemia maisto skonį.

Dovana vyrui  – patarimai,  į ką reikia atkreipti dėmesį ją renkant?

  • Jokių sentimentų – vyrai tikisi dovanų gauti kažką tokio, ką gali laikyti rankoje ar kažkaip panaudoti. Tokiu atveju geriausiai tiks šios praktiškos ir dažnai panaudojamos dovanos, tokios kaip: įrankių dėžė, elektrinė skutimosi mašinėlė, kaklaraištis ar vyriška piniginė;
  • Orientuokitės į jo pomėgius –  dovanodami kažką susijusį su jo pomėgiu, parodysite savo rūpestį ir solidarumą. Pavyzdžiui, jei jam patinka kokia nors sporto šaka – dovanokite bilietą į jos varžybas. O jei patinka gaminti – idealiausia dovana tuomet būtų virtuvės reikmenys, pavyzdžiui, prabangūs puodai, keptuvės ar peiliai;
  • Simbolinė dovana – jei nieko nesugalvojate, galite dovanoti tokias standartines dovanas kaip kišeniniai peiliukai, gertuvės, užrašų knygos, raktų pakabukai, parkeriai;
  • Besirūpinantiems savo išvaizda ir stiliumi – jei vyras rūpinasi savo išvaizda ir jam patinka odiniai gaminiai, puikiausiai tiks, pavyzdžiui, stilingi skustuvai, organinė vyriška kosmetika ir įvairios odinės kuprinės.

Dar daugiau pasirinkimų dovanai, susijusio su  vyro grožiu ir stiliumi, rasite mūsų interneto svetainėje – vintagestyle.lt.

Virtuvės reikmenys – kiek pjaustymo lentelių ar peilių reikia turėti virtuvėje, kad gaminimas eitųsi lyg per sviestą?

Geriau mažiau, bet kokybiški įrankiai. Įvertinkite savo patirtį. Jei vyras virtuvės naujokas, kol kas tikrai išsivers tik su kokybišku peiliu, pjaustymo lentele, mentele ir keptuve. Patirčiai augant, įrankių kolekciją visada galima pildyti.

Ar įrankiai lemia maisto skonį?

Niekada nebuvo įrodyta, kad patiekalų skonis priklauso ir nuo tokių įrankių, kaip pjaustymo lentelė ar peilis, bet maisto ekspertai tikina, kad tai lemia daug. Ne veltui česnaką patariama smulkinti ne peiliu, bet specialia trintuve. O mėsai ir daržovėms pjaustyti geriau naudoti skirtingas lenteles.

Mes, vintagestyle.lt, kuriame išskirtines dovanas, kurios skirtos vyrams. Esame įsikūrę sostinėje adresu –  Žalgirio g. 108, LT – 09300, Vilnius. Įvairius odos gaminius, išskirtines skutimosi priemones ir vyrišką kosmetiką rasite pas mus. Užsukite ir neabejokite – Jūsų vyras taps stilingiausiu visoje Lietuvoje!

Ankstesnis straipsnisKo dar nebuvote girdėję apie lošimo automatus
Kitas straipsnisBrangakmenių revoliucija: kada natūralius deimantus pakeis dirbtiniai?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here