Dažnai ieškome loginių, lavinamųjų veiklų, užsiėmimų, žaidimų vaikams – kad kūrybinė veikla būtų naudinga ir prasminga. Ypatingai šiais laikais kai vaikai labai aktyviai pasinėręs į virtualius žaidimus ir į virtualią schematinę mąstysena pasekoje to realiame gyvenime teigiami ir tinkami įgūdžiai išblanksta ir nyksta . Vis dažniau pastebima vaiko, ar jaunuolio įtempta emocinė būsena, jis dažniau nervinasi ir būna dirglus, tai virtualių žaidimų pasekmė. Žaidimai kurie lavina ar įtraukia į kūrybinius procesus padės vaikui patirti kitokius patyriminius išgyvenimus, prasmingas akimirkas, džiugi emocija, pozityvus laikas..

Origami konstrukcija tai tokie loginiai žaidimai vaikams kurie suburia visus kūrybiniam procesui, kuris visiems labai vertingas. Emocinės būsenos stabilizavimas ir įgūdžių lavinimas pagrindinė kūrybinės veiklos misija . Tokie loginiai žaidimai vaikams tai lyg lego delionė, kurią reikia pirmiausiai pasiruošti ir po to susikonstruoti, tiksliai ir sumaniai sujungti atitinkamas delionės dalis.

Tai lyg užduotis ir iššūkis kuris reikalauja loginio mąstymo, atkakalumo kantrybės bei kruopštumo.

Loginiai žaidimai vaikams

Loginiai žaidimai vaikams labai originali ir išskirtinė veikla kuri suteikia daug džiugių ir jaukių akimirkų.

Tokie loginiai žaidimai vaikams – origami konstrukcija tai nuostabi dovanos idėja ne tik vaikui. Ji puikiai tiks sumaniam vaikui, šiuolaikiniam jaunuoliui, išradingai šeimai. Susibūrus į kūrybinį procesą patiriamos prasmingos akimirkos kurios suteikia daug teigiamų emocijų ir nepamirštamų akimirkų. Surinktas objektas – žaisminga gyvūno galva – taps išskirtine interjero dekoracija. Įprasminama dovana ir prisiminimai. Loginiai žaidimai tai atsakingas spendimas.

Dovanos idėja su mintimi ir prasme.

Pasirinkdami tokią dovanos idėją nudžiuginsite savo originaliu ir išieškotu sprendimu.

Samanasamana.lt

Ankstesnis straipsnis„Kia XCeed“ ir „Imagine by Kia“ – ypatingi įvertinimai už dizainą
Kitas straipsnisNaudotos motociklų dalys – bene racionaliausia išeitis pastarajam sugedus

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here