motociklas

Jei žmogaus gyvenime būtų tik darbas ir namai, dienos tikrai prarastų savo žavesį. Kiekvienas mūsų turime vieną ar kitą pomėgį, į kurį investuojame ne tik tam tikrą dalį savo laiko (vieni – daugiau, kiti – mažiau), bet ir…pinigus. Motosportas – vienas tų hobi, į kurį investicijos (visomis prasmėmis) iš tiesų yra įspūdingos. Tiesą sakant, tai – ne šiaip užsiėmimas, kuriam galima skirti likusią laisvą minutėlę nuo visų dienos darbų, tai – savotiškas gyvenimo būdas (dėl kurio, deja, pritaria toli gražu ne visos antrosios pusės). Prabangus. Arba ne: tereikia žinoti keletą gudrybių. Viena jų – naudotos motociklų dalys, labai praverčiančios, kai „plieninis žirgas“ dėl vienų ar kitų priežasčių sugenda.

Motociklo įsigijimas priverčia kaip reikiant patuštinti piniginę. Bet juk svajonės to vertos, ar ne? O, pastarąsias išpildžius, sustoti nebegalima. Baikerių sezonas, kuomet galima nerūpestingai „skrajoti“ gatvėse, trunka neilgai, tad būtina prasmingai išnaudoti kiekvieną akimirką. Mėgautis šiuo malonumu neturėtų sutrukdyti ir motociklų gedimai, atsirandantys ne tik dėl natūralaus dalių nusidėvėjimo, bet ir aktyvios transporto priemonės eksploatacijos ar, kaip bebūtų gaila, avarijų. Šokas dažną motociklo savininką ištinka du kartus. Ne tik supratus, jog motociklas sugedo ir šį reikės remontuoti, bet ir pamačius, kiek viena ar kita dalis kainuoja. Tiesa, skubame paguosti: naudotos motociklų dalys, kurios yra dažno vairuotojo pasirinkimas, kainuoja kur kas mažiau nei naujos. O dar geriau, jog pastarosios, nors ir neturinčios gamyklinės garantijos, neretai tarnauja kur kas ilgiau už naujas, tačiau neoriginalias, pagamintas Kinijoje.

Vadinasi, dėvėtas motociklų dalis renkasi ne tik tie, kurie žūtbūt nori sutaupyti, tačiau visi, ieškantys racionaliausio sprendimo. Šis variantas gali būti pasirenkamas tiek motociklą remontuojant savarankiškai (nemažą dalį baikerių „veža“ ir „krapštymasis“ remontuojant savo sugedusią tranporto priemonę), tiek darbą patikint meistrams. Taip, ir patyrę meistrai į dėvėtas motociklų dalis „nespjauna“, o šią išeitį neretai net ir rekomenduoja savo klientams. Patogu, jog naudotos motociklų dalys gali būti įsigyjamos ir internetu: tereikia konkrečiai žinoti, ko tau reikia.

Ankstesnis straipsnisLoginiai žaidimai vaikams – pozityvus emocinis fonas
Kitas straipsnisOro kompresoriai ir jų klasifikacija

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here