xiaomi m365 dalys

Pasaulis tiesiog išprotėjo dėl elektrinių paspirtukų. Dabar net močiutės jau svarsto tokius įsigyti, kad galėtų nuvažiuoti iki parduotuvės ar turgelio už keleto kvartalų. Iš tiesų, tai puiki transporto priemonė dėl kelių elementarių priežasčių:

  • Elektriniai paspirtukai skatina judėti ir apsaugo žmones nuo daugybės ligų.
  • Važiavimas elektriniu paspirtuku taip pat degina kalorijas, net jei ir nereikia pasispirti pasibaigus baterijai. Mokslininkai tą įrodė!
  • Paspirtukai yra lengvi, kai kurie jų sulankstomi, kaip Xiaomi M365, todėl lengvai galima pasiimti į ranką ir užsinešti laiptais į 5 aukštą, važiuotu viešuoju transportu, įsimesti į automobilio bagažinę. Kai kas net į kuprinę juos sugeba susidėti…
  • Saugo gamtą, nes automobilis dažnai paliekamas namie. Na, ne visai… Juos reikia pakrauti kelias valandas iš elektros lizdo, bet ar tai žmogaus kaltė, kad elektra Lietuvoje nėra itin švari?..

Elektriniai paspirtukai važiuoja 20-30 kilometrų vienu įkrovimu. Jie pasiekia 25-30 km/h greitį (didesnis greitis Lietuvoje ribojamas KET). Tai reiškia, kad jei gyvenate Vilniuje, visiškai laisvai galite iš Fabijoniškių galo važiuoti iki centro (atstumas yra apie 10 km) ir atgal vienu pakrovimu. Užtruksite kokias 15-25 minutes. Rytinio kamščio metu automobilyje tokį atstumą galbūt įveiksite per 40-50 minučių, tad sutaupysite keletą minučių rytiniam miegui. Tikrai investuoti tuos 400 eurų apsimoka. Atsipirks jau per pirmąją vasarą.

Dabar pereikime prie ne tokių entuziastingų ir teigiamų dalykų. Jums bus reikalingos kai kurios Xiaomi M365 dalys.

Pirmiausia, jums prireiks kamerų. Xiaomi M365 sulankstomas elektrinis paspirtukas naudoja ne pilnas gumines padangas, o ratukus su pripučiamomis kameromis. Jie tokią kamerą pradursite, teks ją klijuoti arba keisti nauja. Tai nėra triukinis paspirtukas, todėl šokinėti ant bortelių ar važinėti žemyn laiptais nerekomenduojama. Tokie ekstremalumai baigiasi sugadintais stabdžiais, išbyrėjusiais guoliais, išklibusiu vairu, sulaužytu galiniu purvasargiu, nulūžusia kojele, nulūžusia stabdžių rankenėle ir, aišku, sprogusia kamera.

Taisyti tokį brangų paspirtuką tikrai reikia. Tą galima pasidaryti ir patiems – juk kamerą pakeisti galima ir neturint automechaniko diplomo. Arba pakeisti purvasargį pakanka vos 5 minučių. Reikia tik užsisakyti Xiaomi M365 dalis internetu ir per kelias dienas sulaukti siuntinuko.

Nereiktų pamiršti ir tai, kad Xiaomi M365 paspirtukas turi ne tik atsarginių dalių, bet ir tam tikrų priedų. Tai telefono laikiklis, daiktų krepšys, tvirtinamas ant vairo ir, aišku, paspirtuko nešiojimo krepšiai. Visa tai irgi galima įsigyti internetu. Pasirūpinkite savo paspirtuku tinkamai ir jis tarnaus ne vienerius metus.

Ankstesnis straipsnisTepalai ir automobilių dalys internetu – alternatyva praktiškiems pirkėjams
Kitas straipsnisAtnaujintas „Audi A4“: dar sportiškesnis ir pažangesnis

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here