dalys

Automobilis, jo dalys nemažai kainuojantys malonumai, ypatingai jeigu automobilis yra prabangus, o jo dalys – originalios. Tikriausiai esate girdėję, o galbūt net ir patys papuolę į ilgapirščių rankas. Vienas pagrindinių ir populiariausių taikinių vagims – auto dalys. Tokie asmenys veikia žaibiškai greitai ir beveik nepastebimai, dažniausiai tai vyksta tamsiuoju paros metu, tačiau kartais tai gali tapti neišvengiama ir dienos metu. Ar visos automobilių dalys taip traukia ilgapirščius? Dažniausiai ne, jie turi tam tikras labiausiai grobiamas dalis, kurių paklausa yra didžiulė, todėl pateiksime sąrašą dalių į kurias plėšikai taikosi pirmiausiai.

  • Elektronikos sistemos – tokios auto dalys kaip, multimedijos, navigacijos sistemos įtaisytos automobilio salone itin mėgstamos vagių. Ir nors atrodytų, kad tokios elektronikos sistemos kaip navigacija, ar muzikos klausymosi sistemos, nėra tokios prabangios ar populiarios, tačiau jų paklausa vis dar stipriai išaugusi. O ir ne pačios populiariausios dalys, vagims atneša nemenką pelną.
  • Lengvai nuimamos detalės – tokių sąraše rikiuojasi – dekoratyvinės apvadinės juostos, veidrodėliai, žibintai, markės ženkliukas. Šios detalės ne tik lengva nuimamos, tačiau greitai ir parduodamos. Šių dalių paklausa skelbimuose gana gausi, tad sukčiams tai lengvas grobis, o šeimininkui – dideli nuostoliai.
  • Originalios dalys – tai viena populiariausių ir šeimininkams didžiausiai pinigines paploninančių automobilių dalių. Ir nors ne kiekvienas iš mūsų lengvai atskirtų kuri dalis originali, kuri ne, tačiau vagims tai juokų darbas. Originalios dalys gali būti labai įvairios, tiek veidrodėliai, tiek žibintai ar net didesnės dalys, kurios ne visuomet taip lengvai nuimamos, tačiau itin patrauklios. Originalios auto dalys išsiskiria savo kokybe ir patvarumu, todėl ir tampa magnetu ilgapirščiams, kurie šias dalis vėliau gali parduoti už gerokai mažesnę rinkos kainą.

Apsisaugoti nuo ilgapirščių, ne visuomet gali būti lengva užduotis. Jie taikosi į bene visus automobilius ir jų dalis. Tačiau tokios apsaugos priemonės kaip kameros, apsaugos sistema automobilio viduje, neužkirs kelio ir neužtikrins  visiško saugumo, tačiau gerokai sumažins riziką vagystėms, taip sukeldami mažesnius nuostolius ir galvos skausmus šeimininkui.

Ankstesnis straipsnisP2P investavimas naujokams – nuo ko pradėti
Kitas straipsnisReklaminiai tentai – nauda ir privalumai verslui

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here