steigimo dokumentai

Jei turite verslo idėją, vienas patraukliausių būdų ją realizuoti – įsteigti įmonę. Jei bendrausite su įmonių steigimo profesionalais, galite būti tikri, kad įmonės steigimo dokumentų rengimas, steigimo darbai, procedūros, bendravimas su notarais, spaudų užsakymas ir kitos steigimo užduotys nekels jums didesnių sunkumų. Ilgametę patirtį turinčios bendrovės padės visuose įmonės steigimo etapuose, atsakys į visus jūsų klausimus, patars, kokią teisinę įmonės formą pasirinkti.

Kreipkitės į specializuotus partnerius ir sumažinkite savo rūpesčius

Įmonės steigimas pradedamas nuo 3 paruošiamųjų žingsnių. Nuspręskite, kokią verslo idėją plėtosite, kokią teisinę įmonės formą rinksitės (uždaroji akcinė bendrovė, mažoji bendrija, viešoji įstaiga, individuali įmonė ar kt.), koks bus jos pavadinimas. Nusprendus dėl būsimos įmonės ateities, reikės surinkti ir paruošti visą paketą dokumentų ir atlikti gana daug teisinių procedūrų. Jei šioje srityje neturite nei žinių, nei patirties, įmonės steigimas gali gerokai prailgti, be to, gali būti, kad įvelsite vieną ar kitą klaidą ir viską turėsite pradėti iš naujo. Kad išvengtumėte bet kokių rūpesčių, bereikalingo pinigų švaistymo ir būtumėte tikri greitu įmonės steigimu (juk versle laukti ir atidėlioti yra viena didžiausių klaidų), kreipkitės į įmonės steigimo bendroves, t. y. specializuotas kompanijas, kuriose dirba įvairių sričių specialistai (buhalteriai, teisininkai, verslo konsultantai ir kt.), galintys suteikti visą reikalingą pagalbą įmonės steigimo darbuose, t. y. parengti dokumentus, atstovauti jus Juridinių asmenų registre, rezervuoti įmonės pavadinimą ir pan.

Pagrindiniai įmonės steigimo etapai

Įmonės steigimas, kaip ir minėjome, pradedamas nuo verslo idėjos ir tinkamos teisinės formos pasirinkimo (pastarasis aspektas reikalauja išskirtinio dėmesio, todėl verta pasikalbėti su įmonių steigimo profesionalais, kurie paaiškins atskirų įmonių formų privalumus ir trūkumus). Kitas žingsnis – įmonės pavadinimo sukūrimas, kuris turi atitikti pavadinimo sudarymo reikalavimus. Pavadinimas turi būti rezervuotas Juridinių asmenų registre. Tuomet pereinama prie įmonės steigimo dokumentų ruošimo, čia visapusišką pagalbą suteiks ilgametę patirtį turintys ekspertai. Kitas žingsnis – registracijos adreso įsigijimas ir įstatinio kapitalo sudarymas (steigiant UAB, minimalus įstatinis kapitalas yra 2,5 tūkst. eurų). Atlikus tai, visi parengti dokumentai yra tvirtinami pas notarą. Paskutinis žingsnis – įmonės įregistravimas, kuomet notaro patvirtinti dokumentai pateikiami Registrų centrui, kuris patvirtina ir užregistruoja naują įmonę.

Ankstesnis straipsnisAr galiu į namus išsikviesti šeimos gydytoją?
Kitas straipsnisVonios plytelės: kaip pasirinkti? 

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here