vonios plytelės

Plytelės – labai universali ir iš mados neišeinanti medžiaga, kurią žmonės naudoja įvairių erdvių apdailai. Visgi viena populiariausių vietų, kurioje jos karaliauja – vonia. Čia stipriai talkina gerosios vonios plytelių savybės ir panaudojimo galimybės. Tačiau bene svarbiausia dalis yra ne plytelių klijavimas ar priežiūra, o pasirinkimas. Nuo jo priklausys, kaip artimiausius metus atrodys jūsų vonios kambarys, ar jame jausitės gerai ir jo dizainas atitiks lūkesčius. Kad ieškant tinkamiausio varianto nereikėtų pernelyg ilgai sukti galvos, dalinamės patarimais, kaip pasirinkti plyteles voniai.

Medžiaga

Plytelės internetu gali būti pagamintos iš labai įvairių medžiagų, kurių kiekviena pasižymi skirtingomis savybėmis. Pavyzdžiui, terakotos plytelės yra gaminamos iš supresuoto arba rankomis suformuoto molio, o jų forma gali būti labai įvairi – dideli kvadratai, šešiakampės plytelės ir t. t. Itin populiarios akmens masės plytelės, kurios vilioja prieinama kaina bei ilgaamžiškumu. Tarp pasirinkimo taip pat gali būti ir keraminės ar marmuro plytelės. Apie kiekvieną medžiagos tipą daugiau pasiskaityti galite internete.

Spalvų ir raštų derinimas

Retai sutiktumėte namus, kurių vonios plytelės yra vienodos. Dažnai žmonės varijuoja jų spalvomis ir raštais, kas suteikia žaismingumo ir sukuria unikalaus interjero įspūdį. Žinoma, svarbu nepersistengti. Jei viena siena yra su masyviais raštais, kitos gali būti vienspalvės. Jei renkatės mozaikos principą, juo puoškite tik grindis, o sienoms pasilikite kitą variantą. Jei jus domina didesnis įvairių spalvų ir raštų plytelių pasirinkimas, populiaru įsigyti vonios plyteles Lenkijoje ar kitose artimose šalyse. Taip pat galite nuvykti į plytelių turgus, kur asortimentas išties didelis.

Vonios plytelės internetu

Jūs neprivalote įsigyti vonios plyteles internetu, tačiau jų pasirinkimą palengvinsite, jei užuot lakstę po prekybos centrus, panaršysite elektroninėje erdvėje. Čia galėsite įvertinti pasiūlą, kainas ir kitus jums svarbius aspektus. Puikią svetainę su visa reikiama informacija turi vonios plytelės „Iris“, kur patalpintas išsamus „Iris“ plytelių katalogas. Ganėtinai didelį pasirinkimą siūlo ir „Moki veži“ tinklas. Svarbiausia išsirinkti kryptį, kuria norite judėti toliau, ir tuomet jau galite nuvykti į saloną ir prašyti konsultantų pagalbos.

Ankstesnis straipsnisKodėl įmonės steigimo dokumentų rengimas turi būti patikėtas profesionalams?
Kitas straipsnisDantų gydymą svarbu patikėti geriausiems

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here