Vonios kambarys yra vienas svarbiausių kiekvienų namų erdvių. Jis naudojamas ryte ir vakare, nuo dantų valymo iki burbulinės vonios prisileidimo, norint atsipalaiduoti po ilgos ir įtemptos dienos. Nors dažnas į vonios kambarį žiūri, kaip kuo ekonomiškiau ir kompaktiškiau įrengti, įkomponavus tinkamus aksesuarus, galima suteikti šiai erdvei unikalumo. Vonios aksesuarai, gali būti būtent tos smulkmenos, kurios padės paversti  jūsų vonios kambarį išskirtinai jaukiu.

Vonios kambaryje, vonios ar dušo užuolaida yra tai, kas sujungia estetika ir funkciją. Užuolaida ne tik apsaugo nuo tyškančių vandens lašų ant grindų, bet ir suteikia galimybę suteikti vonios kambariui išskirtinį interjerą. Dryžiai, gėlės, pasteliniai ar ryškūs atspalviai – ribų kūrybai, tiesiog nėra.

Vonios kambarys ir rankšluosčiai dera, kaip šampūnas ir kondicionierius, todėl jie visada turėtų būti jūsų vonios kambaryje. Pirkdami, galite rinktis iš daugybės spalvų, kurias galite derinti prie vonios kambario interjero. Perkant atkreipkite dėmesį į medžiagas, verta rinktis kokybiškesnes, kadangi yra ir tokių medžiagų, kurios skleidžia nemalonų kvapą sudrėkinus, palieka pūkus ant kūno ir nesugeria drėgmės. Tokie rankšluosčiai yra nieko verti, kadangi neatlieka elementarios funkcijos, kurią turėtų atlikti.

Tokie vonios aksesuarai, kaip dantų šepetėlių laikiklis ar stiklinė jiems, yra tiesiog privalomi, be išimties. Juk ar kas nori palikti dantų šepetėlius ant galimai nešvaraus kriauklės paviršiaus, todėl labai svarbu turėti tam skirtą aksesuarą. O dantų šepetėlių laikiklis, suderintas su muilo dozatoriumi, suteiks interjerui organizuotumo, tačiau visada galima ir maišyti spalvas. Tuo tarpu, turintys įkraunamus dantų šepetėlius ar irigatorius, apsvarstykite galimybę perkelti laidus po kriaukle, prireikus įkrauti ir naudoti puodelį ar laikiklį ant stalviršio.

Kiekvieno vonios kambario pagrindas yra vonios interjero baldai. Vienas jų – tualeto reikmenų spintelė, arba spintelė po kriaukle. Šis baldas suteikia vietą asmeninės higienos reikmenims sudėti bei suteikia vonios kambario erdvei estetinį patrauklumą. Taip pat, vonios kambarį papildantis veidrodis yra labai svarbi detalė, palengvinanti asmeninės priežiūros veiksmus – valantis dantis, trumpinantis barzdą ar atliekant makiažą. Jis pagerina ir vonios kambario atmosferą, vizualiai suteikdamas daugiau erdvės.

Taip pat, tvarkai palaikyti vonios kambaryje padės lentynos ir spintelės, kuriose įrengtos specialios vietos rankšluosčiams, prausimosi priemonėms ir įvairiems kitiems būtiniausiems daiktams, sudėti. Nepamirškime ir rankšluosčių laikiklių, arba, liaudiškai tariant, kabliukų, leidžiančių juos laikyti ranka pasiekiamoje vietoje po maudynių. Sėkmės įsirengiant savo svajonių vonios kambarį!

Ankstesnis straipsnisVU Kauno fakulteto atstovai po CTF varžybų Estijoje: Lietuvoje trūksta jaunimo ugdymo kibernetinio saugumo srityje
Kitas straipsnisEkspertai pataria: 5 dalykai, kuriuos turite žinoti apie modernių namų gyventoją – rekuperatorių

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here