Paklodžių užvalkalai senovėje nebuvo pagrindinis miegamojo grožio elementas kurį šiandien galime lengvai suikurti iš puikių audinių, spalvų ir dizaino pasirinkimo. Ankščiau paklodžių užvalkalai būdavo neįprastų spalvų, paprastais raštais, vietoje skalbimo periodiškai tiesiog išskleidžiami lauke arba pakabinami ant drabužių virvelės.

Turtingesni žmonės buvo linkę rinktis patalus iš audinių, vertino egiptietiškos medvilnės patalynių kokybę, taip pat egzotiškesnės šilko ar atlaso paklodes. Egipto medvilnės patalynės buvo labiau atsparios plovimui ir tapo pasirinkta kaip pagrindinė lovų danga. Tarp turtingesnių žmonių patalynės skalbimas tapo vis dažnesnis, todėl paklodžių patvarumas, taip pat tapo labai svarbus.

Tobulėjant technologijoms, atsirado daugiau dirbtinių audinių, ryškesnės spalvos ir įvairesnė audinių sudėtis tapo vis labiau prieinama kiekvienam. Naujoviški daiktai – užtiesalų, antklodžių, pagalvių rinkiniai buvo derantys tarpysavyje, o, miegamosios sofos ir patalynės užvalkalai tapo įprasta kalėdine ir vestuvine dovana.

Šiais laikais, atsirado tiek daug įmonių, kurios siūlo produktus iš audinių, žada aukščiausią kokybę, prabangaus stiliaus paklodes už labai mažas kainas vartotojams. Iš tiek daug pasirinkimų gali būti sunku išsirinkti sau tinkamą paklodę, antklodę, pagalvę, ar patalynės komplektą.

SAVAS home siūlomos paklodės yra keturių pagrindinių dydžių: viengulei lovai, mažai dvigulei lovai, dvigulei lovai ir labai didelei lovai. ( 140×200 cm; 180×200 cm; 200×200 cm; 200×220 cm. ). Paklodės yra dvejų rūšių – su guma, kurios tvirtai apgaubia lovą ar čiužinį ir be gumos. Šiuo metu tai yra populiariausias paklodžių tipo pasirinkimas, nes šie gaminiai nereikalauja lyginimo lygintuvu, o gulint nesusidaro raukšlių.

Verpalų kokybė ir gamyba taip pat vaidina svarbų vaidmenį, todėl priimdami sprendimą būtinai atsižvelkite į visus šiuos aspektus.

Taip pat, daugelį paklodžių, ypatingai jeigu jos vienspalvės, galima priderinti prie įvairių raštų ir atspalvių patalynės, tačiau paklodės lygiai taip pat kaip ir patalynės turi įtakos Jūsų miego pojūčiams bei kokybei. Tikriausiai ne kartą teko atsikelti ir rasti paklodę sustumtą į vieną lovos pusę. Taip pat nekokybiškas paklodės audinys gali erzinti Jūsų odą, todėl miegas tampa prastas ir neramus, būtent todėl svarbu išsiaiškinti kaip išsirinkti tinkamą paklodę ir ką reikėtų apie jas žinoti.

Lengviausia išsirinkti tinkamą paklodę perkant ją kartu su visu patalynės komplektu. Kai žinote tinkamus patalynės užvalkalų išmatavimus, parinkti tinkamo dydžio paklodę tampa daug lengviau. Jei dar nežinote kokio dydžio paklodės Jums reikia – siūlome išsimatuoti čiužinį ar pasižiūrėti jau turimų paklodžių išmatavimus.

Mūsų puslapyje rasite gausų paklodžių su guma pasirinkimą, nes būtent tokios paklodės yra pačios populiariausios ir patogiausios naudoti. Jų niekada neteks lyginti, nes guma atliks visą darbą – užvilkta paklodė puikiai palaikys tempimą ir užtikrins gražų, tvarkingą vaizdą. Be to, bus labai patogu miegoti, nes patalynė niekada nesusijauks.

Ankstesnis straipsnisAuto patikra pagal VIN – kodėl tai yra taip svarbu
Kitas straipsnisKodėl Witas naudoja ISOVER InsulSafe pučiamą vatą?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here