Galvijų auginimas gali būti labai pelninga gyvulininkystės sritis. Galvijai naudojami kaip papildoma darbo jėga, maisto šaltinis, duoda pieno, iš kurio galima pagaminti daug rūgpienio produktų: varškės, sūrio, grietinės, kefyro. Kad galvijai duotų kokybiškus produktus, turite organizuoti tinkamą jų priežiūrą. Ūkininkai vis dažniau pradėjo naudoti pašarų priedus, kurie leidžia gyvūnams būti sveikiems, stipriems ir mobiliems.

Kodėl verta naudoti papildus galvijams?
Galvijams naudojami baltymų ir vitaminų kompleksai turi daug privalumų. Praturtintos dietos pagalba galima pagerinti bendrą gyvūnų būklę. Pašarų priedai galvijams gerina apetitą, medžiagų apykaitą, virškinimo procesą. Jie stiprina imuninę sistemą, pripildo organizmą daugybe reikalingų elementų. Tuo pačiu metu juos galima duoti ne tik suaugusiems, bet ir jauniems augintiniams.

Gerindami mėsos ir pieno kokybę, ūkininkai galės padidinti pelną, o tai yra vienas pagrindinių pašarų priedų privalumų.

Kokius vitaminų kompleksus geriau pasirinkti?
Prieš pirkdami galvijų pašarų papildus, ūkininkai turėtų pasidomėti, kokių rūšių pašarų priedų yra rinkoje. Gaminama daug įvairios paskirties kompleksų:

  • melžiamoms karvėms;
  • veršeliams;
  • visų rūšių galvijams;
  • profilaktikai ir kt.Svarbu ištirti pašarų priedų sudėtį. Jame turėtų būti kalcio, fosforo, vitaminų, druskos, vario, cinko, jodo ir kitų mikroelementų.

Internetinė parduotuvė rvac.lt prekiauja pašarų priedais galvijams urmu, turime didelį premiksų ir baltymų kompleksų pasirinkimą. Jie padės galvijams visapusiškai vystytis, ir tai tikrai atneš jums stabilų pelną.

Ankstesnis straipsnisKaip lauko žaidimai gali išgelbėti jūsų renginį
Kitas straipsnisVadovų paieška – koks tai turi būti darbuotojas?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here