Penki mitai apie vieną agresyviausių sąnarių ligų

Daugelis žmonių, norėdami palengvinti sąnarių skausmą, vartoja papildus, pavyzdžiui, Hondrostrong, įskaitant vitaminus. Tačiau kiek veiksmingi šie papildai ir kokie papildai geriausiai veikia nuo sąnarių skausmo?

Jūsų asmeninis treneris, gydytojas ar dietologas gali jums rekomenduoti papildų, kurie padėtų palengvinti sąnarių skausmą, tačiau pravartu žinoti, kodėl ir kaip veikia konkretūs jų rekomenduojami papildai.

Šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsime papildams nuo sąnarių skausmo, kad susidarytumėte aiškų vaizdą, kas tai yra. Turite suprasti skirtingus papildus, kad galėtumėte nustatyti, kuris iš jų idealiai tinka jūsų skausmui gydyti.

Kodėl asmeniniai treneriai rekomenduoja sąnarių skausmo papildus?

Asmeniniai treneriai rekomenduoja sąnarių skausmo papildus savo klientams dėl daugelio priežasčių, ypač vyresnio amžiaus klientams. Lėtiniu skausmu ar artritu sergantiems žmonėms sąnarių skausmo papildai gali padėti palengvinti jų skausmą, todėl treneriai dažnai rekomenduoja savo klientams keletą pagrindinių papildų, kad jiems padėtų.

Jei klientas ryte pabunda su sąnarių skausmu, tą patį jaučia vakare ir net eidamas miegoti jaučia lėtinį skausmą, jis yra puikus kandidatas į sąnarių skausmo papildus.

Kompetentingas asmeninis treneris atpažins blogų sąnarių požymius ir simptomus ir atitinkamai rekomenduos savo klientams naudingų papildų.

Kaip veikia sąnarių skausmo papildai

Kadangi papildai skirti skausmui mažinti, kompetentingi treneriai žino, kokio tipo papildus ir kodėl jie turėtų rekomenduoti klientams. Yra įvairių būdų, kaip šie papildai, pavyzdžiui, Hondrostrong, veikia sąnarių skausmą, kai kurie iš jų yra audinių pažeidimų atstatymas, skausmo malšinimas, uždegimo mažinimas ir kraujotakos gerinimas.

Uždegimo mažinimas

Tai geriausias būdas sumažinti sąnarių skausmą. Sąnarių skausmą ir sumažėjusį sąnarių judrumą sukelia didelis nenormalus uždegimas. Jei tada pasitikrinate uždegimą, sumažėja artrito greitis ir taip pat sumažėja skausmas.

Skausmo mažinimas

Kai kurie maisto papildai yra skirti tiesiogiai veikti siekiant sumažinti skausmą, nedarant įtakos uždegimui. Štai kodėl kai kurie yra sukurti taip, kad būtų priešuždegiminiai, taigi mažina tik skausmą.

Audinių pažeidimų atstatymas

Bet koks papildas, kuris gali saugiai, potencialiai ir patikimai atkurti sąnarių audinius, tada, įmanoma, kad jis gali išgydyti sąnarių skausmą. Kol kas Chronic Pain Scotland yra nustatyta, kad papildas, kuris gali geriausiai veikti audinių pažeidimo atveju, nes kol kas visos alternatyvos yra nepakankamai ištirtos.

Kraujotakos gerinimas

Sąnarių skausmas dėl kraujotakos atsiranda, kai per ilgai sėdite ir sustiprinate skausmą. Kai kurie papildai daugiausia skirti kraujotakai gerinti, o ne skausmui ar uždegimui mažinti. Tačiau kraujotaką galima reguliuoti ir būnant aktyviam bei tam tikrą laiką vaikštant.

Geriausi sąnarių skausmo papildai

Yra įvairių sąnarių papildų rūšių, todėl apžvelgsime keletą pagrindinių, kuriuos dažnai siūlo asmeniniai treneriai. Gliukozaminas ir chondroitinas yra vieni iš labiausiai rekomenduojamų papildų nuo sąnarių skausmo, tačiau yra ir kitų, kuriuos norėsite apsvarstyti ir kuriuos čia apžvelgsime.

Atmetus papildus, taip pat patartina naudoti reguliarias mankštas, kurios gali būti naudingos esant kelio ir kitų formų sąnarių skausmui. Plaukimas yra puiki mankšta nuo sąnarių skausmo. Kelio skausmui malšinti išbandykite ir kitas nedidelio poveikio mankštos formas, pavyzdžiui, važiavimą dviračiu, tačiau būtinai pasitarkite su treneriu, kad šis pateiktų rekomendacijų.

Maisto papildai yra maisto papildai, jiems taip pat reikės sveikos mitybos pagalbos, kad sustiprintumėte savo kaulus ir pradėtumėte lieknėti. Joks papildas nėra visavertis, nes jis yra tiesiog papildas. Suderinkite jį su sveika mityba ir būsite pasirengę sėkmei.

5 geriausi sąnarių skausmo papildai

Tačiau nieko nelaukdami pateikiame penkis geriausius asmeninių trenerių rekomenduojamus papildus nuo sąnarių skausmo…

1. Gliukozaminas

Tyrimai parodė, kad gliukozaminas gali padėti sumažinti su osteoartritu susijusį skausmą, sąnarių sustingimą, patinimą ir net pagerinti kelio ar klubo sąnario osteoartritu sergančių žmonių funkcijas. Šis maisto papildas tikrai turėtų būti jūsų sąnarių skausmo mažinimo režimo dalis.

2. Chondroitinas

Chondroitino sulfatas paprastai vartojamas sergant osteoartritu ir dažnai vartojamas kartu su kitomis sudedamosiomis dalimis ar papildais, pavyzdžiui, gliukozaminu. Tyrimai taip pat parodė, kad jis yra veiksminga sąnarių skausmą malšinanti priemonė.

3. Hialurono rūgštis

Žmonėms, sergantiems osteoartritu, skystyje sinovijoje esanti labai svarbi medžiaga, vadinama hialurono rūgštimi, suyra. Šis praradimas prisideda prie sąnarių sustingimo ir skausmo.

4. Metilsulfonilmetanas (MSM)

MSM gydo daugybę simptomų ir būklių ir yra puikus natūralus būdas malšinti sąnarių skausmą, mažinti uždegimą ir stiprinti imunitetą. MSM taip pat turėtų būti įtrauktas į jūsų sąnarių skausmo papildų sąrašą.

5. Žuvų taukai

Žuvų taukai teikia naudos ne tik sąnarių skausmui malšinti, bet žuvų taukai, suporuoti su sąnarių skausmą malšinančiais maisto papildais, gali puikiai veikti nuo artrito ir kitų sąnarių iss

Ankstesnis straipsnisKolageno maisto papildai ir jų didelė nauda odai
Kitas straipsnisVirtuvinių baldų gamyba: ką reikėtų žinoti?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here