Atėjus pavasariui vis daugiau ir daugiau asmeninių bei įmonės renginių keliasi iš uždarų patalpų į lauką. Pandemija parodė, kad lauke gali būti taip pat linksma pramogauti, kaip ir viduje, o oras – tik mažytis iššūkis, kurį nesunku įveikti su gera kompanija ir pakilia nuotaika. Ką lauke veikti, kai oras geras, o noras aktyviai praleisti laisvalaikį – didelis?

Lauko žaidimai yra būtent tas laisvalaikio praleidimo būdas, kuris sukelia daugybę gerų emocijų. Juk ne visi gali žaisti krepšinį ar futbolą renginio metu, nes tai itin didelio kontakto reikalaujantys žaidimai. Be to sportas – ne visiems 😉. Yra kitų užsiėmimų, kurių tikslas – šiek tiek pajudėti, bet tuo pačiu ir gauti gerų emocijų.

Pradėti galima nuo tradicinio karibietiško žaidimo Limbo. Kai pakabinama kartelė ant dviejų stulpų ir reikia pro ją pralįsti nesiliečiant rankomis žemės, bet ir žiūrint į ją, nenusisukus. Dalyviai pralenda pro kartelę vienas po kito, o kai tai padaro visi, kartelė nuleidžiama žemiau, dar žemiau, kol pralįsti darosi vis sunkiau. Tai puikus žaidimas per įvairius įmonių renginius, bernvakarius, mergvakarius, šeimos šventes, nes gali dalyvauti bet kokio amžiaus ir ūgio žaidėjai.

Kitas populiarus žaidimas atkeliavo iš JAV. Tai Dženga. Į bokštą sustatomos medinės kaladėlės. Kiekvienas žaidėjas turi ištraukti vieną kaladėlę iš apačios ir uždėti ant bokšto viršaus, bet taip, kad jis nenuvirstų. Reikia stengtis, kad bokštas būtų kuo aukštesnis ir stabilesnis. Iš pradžių žaidimas paprastas, tačiau vėliau prasideda įtampa ir azartas, tad geros emocijos garantuotos. Žaisti gali keli žmonės.

Turbūt Lietuvoje negirdėtas žaidimas yra Skylmūšis. Tiksliau tai savotiškas labirintas. Reikia kamuoliuką užvesti į viršutinę skylę, tačiau vesti jį reikia tarp pagrinde išgręžtų skylių taip, kad jis neįkristų. Valdymas – virvelėmis, o ne rankomis, todėl tai reikalauja kantrybės ir koordinacijos. Vienas žaidžia – kiti žiūri ir „serga“. Tai tikrai smagi pramoga.

Skardinių bokštą esate matę per filmus. Tikslas – lengva pagalvėle numušti skardinių bokštą. Su akmenuku tai padaryti būtų tikrai nesunku, tačiau tai daryti reikia su itin lengva medžiagine pagalvėle. Net ir tvirtą ranką turintiems šis žaidimas yra tikras iššūkis. Bet kuriuo atveju, stebėti yra taip pat linksma, kaip ir žaisti.

Yra daugiau lauko žaidimų, skirtų nedidelėms žmonių grupėms. Lauko žaidimų nuoma leidžia tokius žaidimus išsinuomoti dienai ar dviems ir gerai praleisti laiką atvirose erdvėse.

Ankstesnis straipsnisKaip tinkamai turi būti tvarkomasi su įmonės buhalterija ir kam reikalingos verslo valdymo sistemos?
Kitas straipsnisKaip pasirinkti mineralinius papildus karvėms ir kitiems galvijams?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here