Kadangi kiekvieno žmogaus organizmas yra labai skirtingas ir gali būti susiduriama su labai skirtingomis sveikatos problemomis, renkantis vitaminus ir mineralus visų pirma būtina atsižvelgti į savo individualų atvejį, tokiu būdu lengviau ir tiksliau pasirenkant tinkamiausias maistingąsias medžiagas, kurių trūksta jūsų organizmui.

Ir nors suprantama, kad daugiausiai vitaminų ir mineralų mes turėtume gauti su maistu, kai kuriems žmonėms to padaryti nepavyksta ar tiesiog individuali situacija (pvz., tam tikros ligos, medikamentų vartojimas ir kt.) nulemia atitinkamų vitaminų arba mineralų trūkumą, kurį galima kompensuoti maisto papildų pagalba.

Žinoma, svarbu atsižvelgi į kompleksinius veiksmus. Tai reiškia, kad visų pirma reikėtų įvertinti savo kasdienę mitybą ir atlikti kraujo tyrimus. Tai leistų jums suprasti, kokių vitaminų ir mineralų jums trūksta. Tuo tarpu, jei jūsų kasdienės mitybos racionas yra puikiai subalansuotas ir jame yra visko, ko galėtų prireikti jūsų organizmui ir gerai savijautai, tačiau atliktų tyrimų rezultatai rodo tam tikrų maistingųjų medžiagų trūkumą, vertėtų pasidomėti šiuolaikinėmis vitaminų programomis, kurias gali pasiūlyti Sapiens specialistai. Individualiai parinktos ir pritaikytos vitaminų programos gali padėti kompensuoti maistinių medžiagų trūkumą ir suteikti jūsų organizmui tai, ko jam labiausiai reikia.

Taip pat reikėtų suprasti, kad gali skirtis ir žmonių tikslai. Galbūt vieni nori daugiau dėmesio skirti savo grožiui, todėl orientuosis į tokius maisto papildus kaip kolagenas. Taip pat galbūt bus norima pagerinti savo bendrą savijautą ir sustiprinti imunitetą. Pastaruoju atveju gali būti pasiūlytos skirtingos vitaminų programos tiek vyrams, tiek ir moterims ar vaikams. Nereikėtų pamiršti ir siekio sulieknėti ar pagerinti virškinimo sistemos darbą. Taigi, tikslų gali būti labai įvairių, todėl atsižvelgiant į juos galima pasirinkti ir veiksmingiausias vitaminų programas.

Ankstesnis straipsnisKas yra saulės parkai?
Kitas straipsnisGyvūnų kirpykla: kodėl būtina reguliariai lankytis?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here