Pavadinimą žinome visi, bet apie svarbą susimąstome ne visada. Taigi, kas yra maisto papildai? Maisto papildas yra produktas, kuris atliks fiziologinį vaidmenį ne tik paprastų mitybos reikalavimų tenkinimu. Tai gali būti maistas arba jo dalis, kurioje yra sveikatą stiprinančių augalų, gyvūnų ingredientų, mineralų, vitaminų, prebiotikų ar probiotikų.

Biofitus“ papildai: kodėl jų reikia?

Maisto papildo tikslas yra pridėti šiek tiek papildomos jūsų įprastos mitybos. Jie užtikrina, kad gausite išmatuojamą pagrindinių maistinių medžiagų kiekį ir kompensuoja prastą daugelio mūsų valgomų maisto produktų maistinių medžiagų kiekį. Ekspertai teigia, kad 90% mūsų trūksta chromo – būtino mikroelemento, kuris yra prastai aprūpinamas.

Stresas taip pat gali padidinti organizmo poreikį gauti tam tikrų maistinių medžiagų, kurias galima lengvai gauti iš papildų. Tada yra antioksidantų, mineralų, vitaminų, aminorūgščių ir kitų svarbių elementų, kurie gali stabdyti senėjimą ir pažeisti ląsteles. Įrodyta, kad pagrindinių maistinių medžiagų suvartojimas didesniais kiekiais, nei galime gauti iš įprastos dietos, pagerina fizinę veiklą, mažina riebalų kiekį ir priauga raumenų.

„Biofitus“ specialistai teigia, kad papildų poreikis ligų profilaktikai yra taip gerai dokumentuotas, kad tuos, kurie nevartoja bent jau konservatyvių antioksidantų dozių, reikėtų laikyti neapgalvotais. Šie žmonės leidžia savo kūnui patirti žalą, kuri yra nereikalinga.

Papildai ir sportas

Reguliariai sportuojantiems turi daug didesnį antioksidantų ir mineralų poreikį. Taip pat degeneracinės ligos atsiranda, kai trūksta daug maistinių medžiagų. Tyrimai rodo, kad sportininkai neretai kenčia nuo daugelio vitaminų ir kitų naudingų medžiagų trūkumo, todėl turėtų naudoti papildus, kad užtikrintų optimalų maistinių medžiagų tiekimą, kad pasiektų maksimalų rezultatą. Įrodyta, kad maistinių medžiagų vartojimas pagerina fizinę veiklą, mažina riebalų kiekį ir taip pat padidina raumenų masę.

Akivaizdu: vitaminai ir maisto papildai gali būti naudingi ir aktualūs tiek sveikiems, tiek sergantiems, tiek pasyviai gyvenantiems, tiek aktyviai sportuojantiems žmonėms. Svarbiausia tiksliai įvertinti savo sveikatos būklę, pasitarti su gydytojais ir pasirinkti sertifikuotus, aukšto lygio maisto papildus ar vitaminus. „Biofitus“ – puikus to pavyzdys.

Ankstesnis straipsnisMadingų fasonų vyriškos sportinės kelnės
Kitas straipsnisKaip greitai ir brangiai parduoti savo automobilį?