Automobilio pardavimas yra įmanomas keliais būdais. Jį galite parduoti supirkėjams, galite ieškoti pirkėjo savo pažįstamųjų rate arba galite įdėti skelbimą į atitinkamą skelbimų puslapį.

Paprasčiausiais ir greičiausias būdas parduoti automobilį – parduoti jį auto supirkėjams. Nesunku savo transporto priemonę parduoti dar tą pačią dieną, nesvarbu kuriame Lietuvoje kampelyje gyvenate. Bet tai nėra būdas automobilį parduoti brangiausiai, nes už greitą ir sklandų pardavimą supirkėjui turėsite susimokėti parduodami savo automobilį bent kiek žemesne nei rinkos kaina. Pastumdami šį pardavimo būdų į šoną, aptarsime, kaip automobilį galima parduoti greitai ir brangiai naudojant automobilių skelbimo puslapių pagalba.

Nusprendus parduoti savo automobilį per skelbimų puslapius, svarbu imtis būtinų priemonių, kad jį tinkamai paruoštumėte pardavimui. Skirdami tam laiko, galite padidinti galimybes gauti automobilio vertę atitinkančią kainą ir greitai jį parduoti.

Ką daryti prieš pateikiant automobilį pardavimui

Prieš pateikiant automobilį pardavimui, pravartu jį kruopščiai išvalyti iš vidaus ir iš išorės. Taip pat galite apsvarstyti galimybę atlikti automobilio techninę techninę apžiūrą, jei ji jau baigėsi, nes tai gali padidinti automobilio vertę.

Jei automobilį parduodate privačiai, taip pat verta patikrinti jo istoriją, kad potencialūs pirkėjai galėtų įsitikinti, jog automobilis yra geros būklės.

Kaip nustatyti automobilio kainą

Nustatant automobilio kainą, svarbu rasti pusiausvyrą tarp to, kiek, jūsų manymu, jis vertas, ir to, kiek potencialūs pirkėjai gali būti pasirengę mokėti.

Pravartu ištirti neseniai parduotus panašius automobilius, kad žinotumėte, kokiame kainų intervale turėtumėte orientuotis. Nustatę kainą, skelbime būtinai išvardykite visas automobilio vertę didinančias funkcijas ar priedus.

Kaip reklamuoti savo automobilį

Yra daugybė būdų, kaip galite padidinti parduodamos automobilio skelbimo matomumą. Lengviausia tą padaryti užsisakius mokamą skelbimo išryškinimo funkciją portale, kuriame patalpinote skelbimą.

Rašydami skelbimą, būtinai nurodykite pagrindinę informaciją, pavyzdžiui, markę, modelį, metus, ridą ir kainą. Taip pat galite pateikti trumpą automobilio aprašymą ir bet kokias jo savybes ar priedus. Nepamirškite pridėti ir automobilio nuotraukų.

Derybos su potencialiais pirkėjais

Kai pradėsite gauti užklausų dėl savo automobilio, laikas pradėti derybas su potencialiais pirkėjais. Svarbu tvirtai nurodyti prašomą kainą, bet būti pasirengusiam derėtis, jei pirkėjas pateiks pagrįstą pasiūlymą.

Jei derėsitės asmeniškai, būtinai išlikite ramūs ir mandagūs, net jei pirkėjas derasi agresyviai. Juk tikslas yra pasiekti susitarimą, kuriuo būtų patenkintos abi šalys.

Pardavimo užbaigimas

Kai su pirkėju susitarsite dėl kainos, laikas užbaigti pardavimą. Tam tiesiog reikės pasirašyti pirkimo-pardavimo sutartį, patvirtinti automobilio savininko pasikeitimą Regitroje ir viskas!

Jei automobilį parduosite auto supirkėjui, visais dokumentais pasirūpins būtent supirkėjas. Jei parduosite ne supirkėjui, o per skelbimus surastam pirkėjui, dokumentų sutvarkymu gali tekti pasirūpinti jums pačiam.

Ankstesnis straipsnisSpecialistai atsako: kodėl maisto papildai yra aktualūs daugumai iš mūsų?
Kitas straipsnisKOKĮ KILIMĄ RINKTIS: SINTETINĮ AR NATŪRALAUS PLUOŠTO?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here