Etikečių ir lipdukų spausdinimas yra labai plačiai  naudojamas pačiose įvairiausiose srityse. Lipni etikete šiandien niekam nebėra naujiena – ją galima rasti ant daugybės prekių. Tai patogus ir efektyvus ženklinimas. Tačiau lipdukų spausdintuvas gali pagelbėti ne tik tuomet, kai reikia lipnios etiketės.

Firminiams lipdukams

Labai dažnai lipdukų spausdintuvai yra naudojami įmonėse, kurios visai niekuo neprekiauja. Lipdukai gali būti reikalingi norint pažymėti įmonės atributiką, daiktus. Toks aparatas gali būti puikus pagalbininkas, jeigu įmonėje norite pažymėti techniką, kanceliarines prekes. Taip pat dažnai tokie lipdukai naudojami kaip papildoma reklama ant prekių ar gaminių. Pavyzdžiui, pastaruoju metu labai populiaru ant gėlių puokščių užklijuoti lipnų lipduką su įmonės logotipu arba tokiu lipduku pažymėti siuntos pakuotę.

Padėkoms

Lipnūs lipdukai gali būti pritaikyti ne tik norint pažymėti savo prekes, bet ir tuomet, kai norite palikti klientui žinutę. Šiandien daugybė elektroninių parduotuvių naudoja tokio tipo padėkas. Lipnus lipdukas gali būti su padėkos žodžiais ar kita informacija, kurią norite perduoti pirkėjams.

Kontrolei

Lipdukų spausdintuvas taip pat labai plačiai pritaikomas ir pramonėje bei maisto gamybos veikloje. Čia labai svarbu nuolat stebėti žaliavų likučius, žinoti, kokia produkcija kiek laiko galioja, kokie jos kiekiai yra ir pan. Dažniausiai tam yra naudojami lipnūs lipdukai, kuriuos lengva paruošti, jie gerai laikosi ir gali būti bet kada pakeisti. Todėl įvairios įmonės, dirbančios šiose srityse dažniausiai turi lipdukų spausdintuvus, kad nereikėtų lipdukų užsakinėti atskirai.

Kaip pasirinkti geriausią?

Jeigu Jums reikalingas lipdukų spausdintuvas, pirmiausia reikėtų kreiptis į profesionalų pardavėją, galintį pasiūlyti platų tokių aparatų pasirinkimą. Lietuvoje tokias prekes siūlo https://barkoduiranga.lt. Čia galima pamatyti, kad spausdintuvų yra pačių įvairiausių.

Tad pirmiausia reikia nuspręsti, koks aparatas bus reikalingas Jums. Svarbu žinoti, ar Jums reikalingas mobilus spausdintuvas, kurį galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą, ar naudingesnis bus didesnis, bet stacionarus spausdintuvas. Kai kurie jų yra jungiami per USB, o kiti gali veikti ir prisijungė prie belaidžio ryšio.

Taip pat svarbu pasidomėti, koks yra aparato greitis ir galimybės. Nuo to priklauso, kiek lipdukų aparatas galės atspausdinti ir kaip greitai tai darys. Be to, labai svarbu, kad aparatas galėtų ne tik pateisinti kiekių lūkesčius, bet ir spausdintų Jums reikalingo dydžio lipdukus. Tai taip pat svarbu išsiaiškinti, prieš įsigyjant lipdukų spausdintuvą.

Ankstesnis straipsnisAr verta pirkti 8K Ultra HD raiškos televizorių?
Kitas straipsnisIš ko susideda elektros darbų kaina?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here