Kai spausdintuvo kasetėje esantys dažai išdžiūna, galima ją tiesiog išmesti ir įsigyti kitą. Tik, ar tai tikrai ekonomiškas ir tvarus sprendimas? Kasečių pildymas daug naudingesnis pasirinkimas, kuris ne tik padeda sutaupyti pinigų, bet ir prisideda prie gamtos išsaugojimo.

Privalumai, kuriuos suteikia kasečių pildymas:

·         pinigų taupymas. Beveik visi spausdintuvai turi rašalo talpyklas arba kasetes, kurias galima pakartotinai papildyti. Toks pasirinkimas kainuoja žymiai pigiau, negu naujos kasetės pirkimas. Daug spausdinantiems ir siekiantiems sutaupyti pinigų – kasečių pildymas labai naudingas;

·         draugiškumas aplinkai. Naujų rašalo kasečių gamyba reikalauja daug išteklių. Tam naudojamos tokios medžiagos, kaip plastikas, metalas ir kita. Pakartotinai pildydami spausdintuvo kasetes, efektyviai sumažinsite naujų kasečių gamybos paklausą. Taip pat prisidėsite prie žaliavų taupymo ir sumažinti išmetamųjų atliekų kiekį. Gamta tikrai dėl to padėkos!

·         suderinamumas ir kokybė. Keičiamas rašalas gaminamas taip, kad būtų suderintas su jūsų jau turima spausdintuvo kasete. Rašalas veikia efektyviai su konkrečiu spausdintuvo modeliu, tereikia tinkamai jį pasirinkti. Spausdinimo kokybė nė kiek nenukenčia pasirinkus kasečių pildymą: spalvos išlieka ryškios, spausdintuvo purkštukai neužsikemša.

Į ką svarbu atsižvelgti?

·         Nors kasečių pildymas paprastai yra nesunkus darbas, dėl netinkamo naudojimo gali šiek tiek nutekėti rašalas arba užsikimšti spausdinimo galvutė.

·         Spausdintuvų rašalas gali būti įvairių tipų ir savybių, gali skirtis jų cheminė sudėtis. Sumaišius skirtingą rašalą, gali atsirasti nuosėdų ar gumulėlių. Tai užkemša galvutės purkštukus ir pablogina spausdinimo kokybę.

·         Dėl netinkamai laikomo rašalo, gali suprastėti jo kokybė.

Tam, kad tokių problemų būtų galima išvengti, reikia labai atidžiai sekti instrukcijas, o geriausia – patikėti kasečių papildymo darbą profesionalams. Atvykus į spausdinimo saloną, jums tikrai galės vietoje papildyti turimas kasetes

Specializuotuose salonuose pildomos skirtingų gamintojų kasetės, tiek juodu, tiek ir spalvotu rašalu. Taip pat šie darbai atliekami itin greitai, todėl nesutrikdo jūsų dienos darbų. Priešingai –sutaupoma daug laiko, nes nereikia patiems pildyti spausdintuvo kasečių. Jūs galėsite jaustis ramiai, kad sulaukėte tinkamos ir kokybiškos paslaugos.

Ankstesnis straipsnisKino industrijos pokyčiai per pastaruosius 5 metus: šiuolaikiniai filmai
Kitas straipsnisMažesni lauko stalai – Jūsų balkonui, didesni – terasai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here