Prieš Velykas gerokai išauga pinigų perlaidų skaičius

Lietuvos pašto duomenimis, artėjant Velykoms gyventojai išsiunčia apie 70 proc. daugiau pinigų perlaidų nei įprastą mėnesį, o palyginus pirmąjį šių metų ketvirtį su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu iš Lietuvos buvo išsiųsta 29 proc. daugiau perlaidų.

„Artėjant didžiosioms metų šventėms gerokai išauga pinigų perlaidų skaičius. Šiemet artėjant Velykoms taip pat pastebime, kad gyventojai gerokai aktyviau siunčia pinigų perlaidas nei įprastai. Augantis siunčiamų pinigų perlaidų skaičius rodo, kad Lietuva po truputį tampa pinigų perlaidas ne tik gaunančia, bet ir siunčiančia šalimi“, – teigė Lietuvos pašto Finansinių paslaugų departamento vadovė Neringa Knyvienė.

Pirmąjį šių metų ketvirtį labiausiai augo pinigų perlaidų siuntimas į Vokietiją (77 proc. augimas), Ukrainą (59 proc. augimas), Rusiją (46 proc. augimas), Latviją (36 proc. augimas), Baltarusiją (22 proc. augimas).

Pasak N. Knyvienės, didžiausias Lietuvos pašto išskirtinumas ir privalumas siunčiant pinigų perlaidas – galimybė klientams pasiūlyti lanksčias pinigų siuntimo sąlygas į ne Europos Sąjungos šalis, pavyzdžiui, Rusiją, Ukrainą, Armėniją.

Siunčiamos vidutinės sumos kiek mažesnės nei gaunamos – iš Lietuvos išsiunčiamos pinigų perlaidos vidutinė suma siekia 220 eurų, o į Lietuvą vidutiniškai atsiunčiama apie 300 eurų.

Išsiųsti ar atsiimti pinigų perlaidą galima bet kuriame „PayPost“ skyriuje ir daugelyje paštų.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – tankiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė šalyje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.

Ankstesnis straipsnisŠviežios lietuviškos mėsos populiarumas auga
Kitas straipsnisSu savo fanais „Goodyear“ kurs geriausių pasaulio vietų žemėlapį

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here