Naujoje platformoje, pavadintoje „Vieta, kur man gera“ (angl. My Feel Good Place), „Goodyear“ kvies dalintis nuotraukomis iš pasaulio vietų, kuriose jaučiamės geriausiai.

2015 m. balandžio 2 d.  „Goodyear“ pradeda naują socialinę kampaniją, kurios metu žmonės iš viso pasaulio bus raginami dalintis nuotraukomis iš tų vietų, kuriose jiems labiausiai patinka būti. Taip bus kuriamas bendras patraukliausių pasaulio vietų žemėlapis.

„Vieta, kur man gera“ (angl. My Feel Good Place) – tai integruota platforma, kurioje socialinio tinklo „Instagram“ nariai, pažymėję savo nuotrauką saitažodžiu „#MyFeelGoodPlace“, sujungs jas į vieną interaktyvų žemėlapį. Būtent toks žemėlapis ir parodys, kuriose planetos vietose jos gyventojai jaučiasi geriausiai. Aktyviausi akcijos dalyviai bus apdovanoti „Goodyear“ įsteigtais prizais, didžiausias jų – skrydis aplink pasaulį.

Saugi vieta – geros savijautos dedamoji 

Specialistai pastebi, kad saugi ir kiekvienam miela aplinka – tai ne vien gražūs vaizdai. Tokios vietos poveikis žmogaus psichologinei būsenai yra itin reikšmingas ir svarbus.

„Patekę į psichologiškai saugia aplinką, žmonės atgimsta kūnu ir dvasia, atsiriboja nuo įtampą keliančių veiksnių, susijusių su darbu ar asmeniniu gyvenimu. Vieta, kurioje gerai jaučiamės, gali daryti labai teigiamą psichologinį poveikį mūsų nuotaikai, jausmams ir veiklai“, – teigia „University College of London“ vartotojų elgsenos ir verslo psichologas dr. Dimitrios Tsivrikos.

„Nuo priešistorinių laikų žmonėms rūpėjo gražinti savo aplinką. Prisiminkime senovinius piešiniuos olose. Rūpėjo atrasti tokias vietas, kur jie jaustųsi saugūs, kur pagerėtų jų psichinė bei fizinė savijauta. Šiais laikais stebime tokį patį reiškinį – žmonės leidžiasi į keliones siekdami turiningai praleisti laiką ten, kur jaučiasi saugūs ir iš naujo galėtų atrasti ryšį tiek su savimi, tiek ir mylimais žmonėmis“, – aiškino dr. Dimitrios Tsivrikos.

Patys ieškojo, kur jiems gera

Prieš pradėdami šią socialinę kampaniją ir patys „Goodyear“ komandos nariai ieškojo išskirtinių pasaulio vietų. Išnaršę Komo ežero apylinkes, jie atrado jiems labiausiai patikusią vietą, kurią įamžino ir įkėlė jos atvaizdą į žemėlapį. Nuotraukoje matyti vienas iš gražiausių pasaulio kelių, ledinio vandens ežeras ir Grigna kalnų masyvo panorama. Šis itališkojo Edeno sodo fragmentas tapo pirmąja „Vieta, kur man gera“ (angl. My Feel Good Place) platformos dekoracija.

„Mūsų šūkis – „Made to Feel Good“ (liet. Sukurta Jūsų patogumui), šia akcija norime parodyti, ką jis reiškia, atskleisti jo prasmę ir parodyti, kaip „Goodyear“ padeda išsivaduoti iš rūpesčių, kad ir kur bekeliautumėte. Nesvarbu, ar tai būtų psichologinė ramybė, ar fizinė kelionė, ši platforma padės mėgautis mėgstamų vietų ir kelionių vaizdais“, – teigė „Goodyear Dunlop“ EMEA plataus naudojimo padangų rinkodaros direktorius Hans Vrijsen.

Įkėlę nuotraukas į „Vieta, kur man gera“ (angl. My Feel Good Place) svetainę, jų autoriai galės laimėti du skrydžio aplink pasaulį bilietus. Organizatoriai tiki, kad pagrindinio prizo laimėtojai, keliaudami po pasaulį, tikrai atras  dar daugiau neužmirštamų pasaulio vietų. Konkurso sąlygas bei dalyvių nuotraukas rasite čia.

Ankstesnis straipsnisPrieš Velykas gerokai išauga pinigų perlaidų skaičius
Kitas straipsnisElektra naujiems vartotojams įvedama greičiau

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here