BMW X2

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienam vairuotojui – senasis automobilis sugenda arba tiesiog ateina didelių pokyčių poreikis. Tada pats metas kibti į naujos transporto priemonės paieškas. Pačiu svarbiausiu klausimu tada tampa: ar pirkti naują ar naudotą automobilį?

Nauji automobiliai aprūpinti šiuolaikinėmis saugos funkcijomis, yra patikimi, bet kainuoja brangiau. Visiškai naujos transporto priemonės ilgainiui padeda sutaupyti, nes nereikia išleisti daug pinigų kurui, be to jos yra žymiai draugiškesnės aplinkai.

Taip pat galima įsigyti ir sertifikuotus, nedaug naudotus automobilius. Jie pigesni už visiškai naujas transporto priemones, bet dažniausiai būna beveik kaip nauji ir dar neįveikę didelio kilometražo. Spręsdami, kokį automobilį pasirinkti, pagalvokite apie nuolatinės priežiūros, draudimo, remonto bei kuro išlaidas. Visiškai seni ir naudoti automobiliai laikui bėgant pareikalauja daug papildomų investicijų, todėl toks pirkinys gali būti visiškai nenaudingas jums.

Privalumai, kuriuos suteikia visiškai nauji automobiliai:

·         Patikimumas ir garantinė apsauga.

·         Nemokama pagalba kelyje.

·         Naujausios funkcijos.

·         Patrauklūs finansavimo pasiūlymai.

Trūkumai:

·         Brangus pasirinkimas.

·         Greitas nuvertėjimas.

·         Brangesnis draudimas.

Naudoto automobilio privalumai:

·         Žemesnės kainos.

·         Galimos (bet ne visada) garantijos.

·         Pigesnis draudimas.

Trūkumai:

·         Didesnė rida.

·         Ribotas pasirinkimas.

Taigi, kokį automobilį rinktis?

Rinkdamiesi tarp naujos ir naudotos transporto priemonės, atsižvelkite į išankstinę kainą ir einamąsias išlaidas. Naujo automobilio remontas bent jau pirmuosius metus, jei toks bus reikalingas, kainuos tikrai pigiau, nes jūs nusipirksite prekę su garantija. Naudoti automobiliai pareikalaus didesnių remonto išlaidų, bet kainuos pigiau ir reikės sumokėti mažesnes palūkanas, jei pirksite jį paėmę paskolą.

Atminkite, kad tiek naujos, tiek naudotos transporto priemonės pirkimas nėra tik finansinis klausimas. Įsigydami seną automobilį, jūs galimai negausite visų naujausių funkcijų. Rekomenduojama neskubėti ir atlikti detalias analizes.

Kai apsispręsti labai sunku, vertėtų pasitarti su specialistais. Daugelis vairuotojų perka transporto priemones lizingu arba ima paskolas. Kartais perkant lizingu nereikia pradinio įnašo ir galima gauti tikrai gerus finansavimo pasiūlymus. Gerai pagalvokite, kiek šiam pasirinkimui galite skirti pinigų per mėnesį ir tik tada priimkite galutinį sprendimą.

Ankstesnis straipsnisKAIP SUŠILDYTI LAUKO PATALPAS ŠALTUOJU METŲ LAIKU?
Kitas straipsnisKą dar reikia žinoti apie intymią higieną?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here