Apie plaukų bei odos priežiūrą bei švarą šiandien kalbama išties nemažai. Tuo tarpu, intymioji higiena dažnai nepelnytai užmirštama.  Visai  be reikalo. Rūpintis intymia higiena reikėtų ne tik dėl pačios švaros, bet ir dėl sveikatos bei nemalonių ligų prevencijos. Vyresnės kartos moterys tikriausiai nustebs: kuo gi reikia papildomai rūpintis, prausiame visą kūną vienu prausikliu ir tiek. Deja. Paprasti muilai ir prausikliai tikrai nėra tinkami prausti intymią zoną. Tam šiandien galima rasti labai kokybiškų ir, beje, be galo maloniai kvepiančių priemonių. Kiekvieną dieną jų atsiranda vis naujesnių ir labiau patobulintų. Šiandien labai populiarios intymios higienos prausimosi putos. Vienos tokių Clogin putos. Išbandykite ir įsitikinsite. 

Ką reikia žinoti apie intymios zonos prausimosi putas?

Šią priemonę labai paprasta naudoti. Tereikia prieš naudojimą suplakti. Putas užpurškus ant delno švelniai paskirstyti ant išorinių lytinių organų ir gerai nuplauti tekančiu vandeniu. 

Teko girdėti, jog ši priemonė dar vadinama trys privalumai viename flakone. Ką tai reiškia? Ogi tai, jog intymios higienos prausimosi putos – tai antiseptinis veikimas, raminamasis poveikis ir higiena. Tai, kad jos tinkamos naudoti kiekvieną dieną, tikriausiai jau supratote. Tačiau drąsiai šias putas galima naudoti ir nėštumo metu, po gimdymo, ginekologinių operacijų, menstruacijų metu. Sergant tam tikromis ginekologinėmis ligomis, kai juntamas varginantis niežulys prausimosi putos yra gerokai veiksmingesnės nei kitos priemonės. Jau vien dėl to, jog jos neerzina sudirgintos odos. Tikriausiai viską paaiškina jų sudėtis: ramunėlės, medetkos, mentolis ir kitos veiksmingai valančios ir, tuo pačiu,  raminančios medžiagos. 

Klaidos, sukeliančios intymios zonos negalavimus

Intymios zonos švarai ir sveikatai palaikyti nepakanka parinkti tinkamą prausiklį. Reikia laikytis tam tikrų taisyklių. Pagrindines jų paminėsime:

  • Savo intymią zoną turėtumėte plauti bent kartą per dieną.
  • Nenaudokite kempinių ar šveitimo pirštinių. Apiplauti savo intymią zoną, pilnai pakanka  rankos.
  • Visada naudokite švelnų ir sausą rankšluostį.
  • Dėvėkite tik  natūralaus pluošto kelnaites. Natūralaus pluošto kelnaitės leidžia odai kvėpuoti ir geriau sugeria drėgmę. 
  • Venkite sintetinių ir juolab  kvepiančių įklotų.
  • Jeigu naudojate tamponus, nepamirškite pasikeisti tampono po kiekvieno išsimaudymo.
  • Gerai įsiklausykite į savo kūno poreikius ir naudokite tas priemones, kurios jums tinkamiausios ir rekomenduojamos profesionalių specialistų, o ne vadovaukitės  abejotina nepažįstamų žmonių reklama ar draugių patarimais.
Ankstesnis straipsnisPirkti naują ar naudotą automobilį?
Kitas straipsnisKaip pasirinkti nepriklausomą ekspertą?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here