Kai lauke atvėsta oras, o centrinis šildymas daugiabučiuose namuose vis dar nėra įjungtas, tada prisimename, jog esama pačių įvairiausių rūšių šildytuvų, lieka tik pasirinkti geriausią. Nedidelėse patalpose gali pagelbėti tepaliniai arba kitokie elektriniai radiatoriai. Didesnės apimties lauko patalpas geriausia šildyti arba dujiniais, arba infraraudonųjų spindulių šildytuvais.

Kaip veikia dujinis lauko šildytuvas?

Dujinis lauko šildytuvas yra praktiškas dėl to, jog jam nereikalingas elektros energijos tiekimas, nes reikiamą plotą apšildo degančios dujos. Šis prietaisas yra apsaugotas nuo gaisro pavojaus. Jame įdiegtas specialus įrenginys, kuris dujų tiekimą į šildytuvą nutraukia iš karto po to, vos tik jis pakrypsta į kurį nors šoną 45 laipsnių kampu. Šios rūšies šildytuvai labiausiai tinka šildyti prekybos ar parodų paviljonus, sales, kuriose vyksta įvairios paskirties renginiai.

Kodėl verta rinktis infraraudonųjų spindulių šildytuvą lauko patalpoms šildyti?

Šios rūšies šildytuvai yra nepamainomi pagalbininkai tada, kai reikia apšildyti dideles patalpas su aukštomis lubomis. Jie yra labai praktiški todėl, kad šildo ne tuščią patalpos erdvę, o tik žmonės ir daiktus esančius patalpoje. Jie šildydami neskleidžia jokio garso, o šildomus objektus šiluma pasiekia akimirksniu. Taip pat verta įsidėmėti ir tai, kad šie šildytuvai absoliučiai nėra kenksmingi žmogaus sveikatai. Be to, yra labai patvarūs ir galim ištarnauti stebėtinai ilgą laiką. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai idealiai tinka ne tik renginių salėse, bet sandėliuose, angaruose, remonto dirbtuvėse, gamybinėse patalpose. Jie yra skirti šildyti atskiroms darbo ar poilsio zonoms.

Kokia infraraudonųjų spindulių šildytuvų savybė yra itin patraukli? Pati unikaliausia šios rūšies šildytuvų savybė yra ta, kad jie šilumą gali paskleisti labai dideliais atstumas ta kryptimi, į kurią yra nukreipti. Pavyzdžiui, tokį šildytuvą pasistačius namų ar viešojo maitinimo įstaigos lauko terasoje, visi ten esantys žmonės gali mėgautis šiluma ir jaustis, tarsi sėdėtų greta židinio. Tokie šildytuvai puiki pasitarnauja net iki vėlyvo rudens. Jeigu norite gauti daugiau informacijos šia tema ir svajojate įsigyti tokį šildytuvą, apsilankykite internetinės parduotuvės svetainėje, kurios adresas yra toks: https://www.van2o.lt/klimato-kontroles-technika/infraraudonuju-spinduliu-sildytuvai.html.

Ankstesnis straipsnisNorite atnaujinti ar pakelti veido odą – ką rinktis?
Kitas straipsnisPirkti naują ar naudotą automobilį?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here