Be abejonės kiekvienas iš mūsų norėtų garaže turėti nesibaigiančią įrankių skrynią. Tačiau tai nėra realu, dėl to įrankius rinktis ir įsigyti reikia atidžiai, atsižvelgiant į poreikius, galimybes, situacijos visumą. Visgi nereikia galvoti, kad negausus įrankių asortimentas turės mažai naudos. Be to, daugelis iš mūsų neužsiima automobilių gamyba ar super sudėtingais projektais, o tik nori išspręsti konkrečią problemą arba atlikti mažą patobulinimą.

Atsižvelgdami į tai, mes sudarėme šį įperkamų dalykų, kuriuos kiekvienas būtinai turėtų turėti savo garaže, sąrašą. 

Patvarus darbastalis

Be darbo stalo atlikti nemažą dalį užduočių bus per sunku arba net neįmanoma. Stalviršis su sieneles, elektros lizdais ir kitais privalumais yra be galo nepamainomas darant įvairius darbus. Įsigijus darbastalį bus lengva organizuoti įrankius ir visus darbo reikmenis. Be to, nemaža dalis darbastalių išsiskiria ir tuo, jog turi ratukus, yra mobilūs. Tai dar labiau palengvina darbą prie automobilių, kadangi jūs su įrankiais galite prieiti iš kurios norite pusės. 

Geras kompresorius

Sunku pagalvoti, kiek pasunkėja įvairūs darbai garaže, jeigu neturite kompresoriaus. Su jo pagalba pripūsite padangas, nupūsite šiukšles, pasinaudosite pneumatine įranga varžtų atsukimui ar priveržimui ir ne tik. Be to, jeigu esate labai atsidavę darbui prie automobilių, pneumatinė dažymo įranga taip pat veikia tik su kompresoriumi.

Visada įsigykite tokį agregatą, kuris turi bent 15% didesnį galios potencialą nei jūsų poreikiai. Niekada nežinote, kiek tiksliai galios reikės, todėl daugiau, šiuo atveju yra geriau. 

Tik būkite atsargūs rinkdamiesi komercinės paskirties įrenginį, nes jiems paprastai reikia aukštesnės įtampos, negu ta, kuri pasiekiama būtent garažo ar namų elektros lizde.

Patikimas keltuvas

Automobilių keltuvai yra naudingi nepriklausomai nuo to, kokį automobilį į garažą atsivarote. Didžioji dalis darbų bei užduočių atliekama būtent pakėlus automobilį. Ratų, stabdžių kaladėlių keitimas, dugno apžiūra, priėjimas prie įvairių mazgų ir tam tikri kiti darbai gali būti atliekami tik palindus po mašina. Visgi ne visur turime duobes, todėl vienintele išeitimi lieka transporto priemonę pakelti.

Čia svarbiausia yra saugumas, todėl reikia lįsti po automobiliu, kuris pakeltas su keltuvu, o ne tik domkratu. Aukštos klasės keltuvai gali išlaikyti net kelias tonas todėl nesunkiai pakelsite savo transporto priemonę bei sutaupysite remonto išlaidoms servise. 

Ryškus ir įvairus apšvietimas

Automobilio priežiūra ir remontas jau ir taip yra pakankamai sunkios užduotys. O tai daryti, jeigu trūksta šviesos, beveik visai neįmanoma ir nepraktiška. Jums reikėtų turėti nedidelį, bet ryškų LED žibintuvėlį, didelę, nešiojamą LED lempą ir patikimą lubinį bei sieninį apšvietimą. Išsklaidyta šviesa, šešėliai ir netolygus apšvietimas trukdo pamatyti detales bei būti užtikrintiems savo žingsniais.

Belaidės LED lempos leis prieiti prie norimos automobilio vietos bei apšviesti tai, kas yra svarbiausia. Taip sugaišite mažiau laiko visko ieškodami bei galėsite dirbti ilgiau, nes būsite mažiau priklausomi nuo dienos šviesos lauke. 

Visos svarbiausios, lengvai pakeičiamos automobilio detalės

Mes turime omenyje: stabdžių kaladėles, visų tipų lemputes, tepalai, lengviausiai prieinami filtrai, valytuvai, galbūt net žvakės ar kiti komponentai. Juos patogu įsigyti internetu ir net tokių specifinių prekių, kaip auto lemputės, asortimentas internetinėse parduotuvėse yra tikrai platus, kaip kad čia – https://www.varle.lt/auto-lemputes/

Jeigu po ranka visada turėsite šias detales, lengvai ir greitai jas pasikeisite. Jums nereikės gaišti laiko dėl to vykstant į servisą. Be to, nedidelės problemos dažnai pasimiršta iki pat techninės apžiūros ar iki kol sustabdo policija, o tada jų tvarkymas varo didelį stresą, net galima gauti nuobaudas.

Ankstesnis straipsnisDeginta mediena
Kitas straipsnisKas priverčia mūsų veido odą senti? Kaip su tuo kovoti?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here