atomobilių lizingas

Jei nors truputį domitės automobiliais, tai, ko gero, kuo puikiausiai žinote, kad kiekviena transporto priemonė turi unikalų 17 raidžių bei skaičių derinį, kuris vadinamas VIN numeriu. Savo svarba VIN numeris neretai yra prilyginamas žmogaus asmens kodui, pirštų antspaudų suteikiamai informacija ar automobilio vizitinei kortelei, teigiama svetainėje www.carvertical.com/lt/. Ir iš tiesų, šio numerio svarba yra labai didelė. Tačiau bene blogiausias su juo susijęs dalykas yra tas, kad didelė dalis žmonių vis dar nesupranta, kodėl reikia tikrinti automobilio istoriją pasinaudojant VIN numeriu. Jei ir jūs esate vienas iš jų, labai tikėtina, kad perskaitę šį straipsnį, pakeisite savo nuomonę.

Sužinosite, ar automobilis nebuvo brokuotas

Nors šiandien automobilių gamybai yra taikomi ypač aukšti bei griežti gamybos reikalavimai, nesunku pastebėti, kad dėl įvairių priežasčių sulaukiama ir atvirkštinio efekto – brokuotų automobilių. Savaime suprantama, brokuotas automobilis tikrai nėra tas pirkinys, kurio linkėtumėte sau. Tačiau, kaip sužinoti teisybę? Kaip suprasti, ar jus dominantis automobilis iš tiesų nėra brokuotas? Atsakymą į šį klausimą sužinosite lengvai ir labai greitai – jei tik užsisakysite automobilio istorijos ataskaitą. Būtent ji jums atskleis, ar gamintojas, jus dominančią transporto priemonę kada nors buvo pripažinęs, kaip turinčią defektų, brokuotą. Taip pat sužinosite informacijos ir apie tai, ar jus dominančios transporto priemonei kada nors, gamintojo iniciatyva, buvo keičiamos detalės.

Neverta aklai pasitikėti pardavėju

Nors nauji automobiliai turi neabejotinai daug privalumų, pavyzdžiui, patrauklesnė išvaizda, pigesnis išlaikymas, didesnis komfortas ar emocinis pasitenkinimas, statistika rodo, kad mūsų šalyje įsigyjama daugiau naudotų, o ne naujų automobilių. Vis dėlto, nors šis pasirinkimas vilioja patrauklesne kaina, nesunku pastebėti, kad naudotą automobilį norintis įsigyti asmuo, susiduria su įvairiais sunkumais ir grėsmėmis. Vienas iš jų – kaip suprasti, ar automobilio pardavėjas iš tiesų yra sąžiningas su jumis ir nemeluoja? Ar iš tiesų atskleidžia visą tiesą apie parduodamą transporto priemonę? O ir abejonės šiuo klausimu yra ne iš piršto laužtos – vis dažniau ir dažniau galime išgirsti apie situacijas, kuomet nesąžiningi pardavėjai neatskleidžia visos tiesos potencialiam pirkėjui. Taigi, akivaizdu, kad naudotą automobilį norintis įsigyti asmuo ne visada gali pasikliauti pardavėju. Tačiau tai ir nebūtina daryti – pasielgsite kur kas išmintingiau, jei užsakysite automobilio istoriją – ji atskleis visą tiesą apie transporto priemonę, o palyginę faktus su pardavėjo įžvalgomis, iš karto suprasite, ar jis jums sako tiesą, ar meluoja. Ypač dažnai pasitaiko situacijų, kuomet klastojami ridos duomenys. Automobilio istorija – geriausias būdas užkirsti kelią ridos duomenų  klastojimui.

Sužinosite ir tai, ko nenori atskleisti pardavėjas

Ką tik aptarėme, kad dažniausiai pasitaikančios situacijos yra susijusios su tuo duomenų klastojimu; pardavėjai pateikia melagingą informaciją. Vis dėlto, svarbu pasakyti, kad ne ką retesnės yra ir šiek tiek kitokios situacijos – pardavėjas tiesiog atsisako pasidalinti svarbia informacija apie automobilį. Būtent ji gali tapti svarbiu veiksniu, kurio dėka galėtumėte įvertinti, ar verta įsigyti automobilį. Tačiau, ką daryti tokiu atveju, jei pardavėjas tiesiog atsisako ją suteikti? Nerasite geresnio ir patikimesnio sprendimo nei užsakyti VIN kodo patikrą. Turėdami šią ataskaitą, apie automobilį  sužinosite viską, kas svarbu, nepriklausomai nuo pardavėjo patiektų faktų gausos.

Eismo įvykį patyręs automobilis pristatomas kaip į jį nepatekęs

Kiekvieną dieną įvyksta tūkstančiai eismo įvykių, kurių metu apgadinami automobiliai. Tačiau svarbiausias dalykas tas, kad apie šiuos nutikimus pardavimo metu nutylima. Automobiliai suremontuojami, defektai pašalinami, o potencialiam pirkėjui tvirtinama, kad automobilis apskritai nebuvo patekęs į eismo įvykį. Pamirškite apie šias nemalonias ir klaidinančias situacijas – užsakyta transporto priemonės istorijos ataskaita leis sužinoti, ar prieš jus esantis automobilis iš tiesų niekada nebuvo patekęs į eismo įvykį. Skendimai ir gaisrai – dar keletas nutikimų, dėl kurių taip pat galėjo nukentėti jus dominantis automobilis. Automobilio istorija – geriausias pasirinkimas, ar jus dominanti transporto priemonė kada nors turėjo tokio pobūdžio incidentų.

Automobilio konfiskavimas? Užbėkite  nemaloniems įvykiams už akių

Nesąžiningi pardavėjai, parduodami automobilius, gali nuslėpti informaciją ir apie tai, kad automobilis yra vogtas arba areštuotas. Nė nereikia ir sakyti, kas laukia tokią transporto priemonę įsigijusio žmogaus – automobilis bus konfiskuojamas, taip pat teks susidurti ir su kitais nemalonumais. Belieka tik pridurti, kad automobilio istorija suteikia galimybę užbėgti šiems įvykiams už akių.

Kaip matyti, automobilio istoriją yra svarbu tikrinti dėl daugybės priežasčių, tačiau, jei siektume sukonkretinti atsakymą į šį klausimą, pamatytume, kad tai verta daryti todėl, jog galėtumėte įvertinti informacijos, kurią pateikia pardavėjas, teisingumą; sužinoti tikrus faktus apie transporto priemonę, išvengti nemalonių situacijų, ir, žinoma, priimti teisingą sprendimą. Nors pardavėjas turėtų būti tas asmuo, kuris turėtų pateikti tik teisingą informaciją apie automobilį, šių dienų realybė rodo, kad jis ne visada galima pasikliauti, todėl pats pirkėjas turi prisiimti atsakomybę už informacijos tikrinimą.

Ankstesnis straipsnisVyrų odos priežiūra: ką reikėtų žinoti ir naudoti?
Kitas straipsnis10 patarimų, kaip namų erdvei suteikti jaukumo ir išskirtinumo

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here