Statistika rodo, kad Lietuvoje gyventojai dažniausiai važinėja su naudotais automobiliais. Vidutinis automobilių amžius Lietuvoje yra daugiau kaip 15 metų. Jau vien tai leidžia nuspėti, kad didžioji dauguma perka ne naujus automobilius. Tačiau pastaruoju metu rinkoje atsiranda vis geresnių pasiūlymų ir tarp naudotų transporto priemonių. Pavyzdžiui, naudoti automobiliai, kurių amžius – vos keli metai.

Naudotas ar naujas?

Vairuotojams renkantis automobilį, žinoma, jog didžiausią vaidmenį vaidina kaina. Nėra taip, kad Lietuvos vairuotojai nenori vairuoti naujų automobilių. Tačiau dažnam gyventojui nauja transporto priemonė ne visuomet yra įkandama. Todėl pasirenkamas alternatyvus variantas – naudoti automobiliai.

Be to, reikia pripažinti, kad ir tarp naudotų automobilių galima rasti daug puikių pasiūlymų. Įsigyti naudotą automobilį galima tiek iš privačių rankų, tiek iš automobilių pardavėjų. Pastarasis variantas vis labiau populiarėja Lietuvoje.

Naudotas, bet naujas?

Jeigu manote, kad naudotas automobilis  greičiausiai bus iš užsienio atvežtas kaimynų jau nuvažinėtas, tai tokia nuostata yra kiek pasenusi. Lietuvoje galima rasti daug puikių pasiūlymų, kaip įsigyti naudotą, tačiau beveik naują ir visiškai patikimą automobilį. Pavyzdžiui, www.Garantiniaiautomobiliai.lt siūlo įsigyti beveik naujus automobilius su garantiniu aptarnavimu, tačiau parduodamus patraukliomis kainomis.

Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori šiek tiek sutaupyti pirkdami automobilį, tačiau prioritetą skiria transporto priemonėms, kurios nebūtų stipriai nudėvėtos. Tai saugus pasirinkimas, nes įsigysite beveik naują automobilį, kuris važiuos be jokių priekaištų. Galima sakyti, jog tai yra alternatyva naujam automobiliui, leidžianti sutaupyti.

Čia vairuotojams siūloma rinktis automobilius iš transporto priemonių, kurios turi dar galiojančią gamintojo arba pardavėjo garantiją. Iš esamų pasiūlymų galite išsirinkti Jums labiausiai patikusį automobilį. Tai bus kelių metų amžiaus transporto priemonė, kurią įsigijus žinosite, jog tai tvarkingas, saugus ir patikimas automobilis. O iškilus nesklandumams, galėsite kreiptis į garantinį aptarnavimą.

Kaip išsirinkti automobilį?

Jeigu Jus domina naudoti automobiliai su garantija, pasirinkite, kokio tipo automobilį norėtumėte vairuoti. Tuomet sistema Jums pateiks visą sąrašą automobilių, kurie atitinka Jūsų pasirinkimą. Atkreipkite dėmesį į automobilio pagaminimo metus, į kuro tipą, pravažiuotą kilometrų skaičių, variklio galingumą ir kitus parametrus. Jeigu neieškote konkrečios markės, tačiau esate nusimatę tikslų biudžetą, galite susisiekti su pardavimo konsultantais ir jie padės išsirinkti geriausią variantą bei pakvies automobilį apžiūrėti gyvai prieš jį įsigyjant.

Ankstesnis straipsnisKur įsigyti ekologiškos kosmetikos pigiau?
Kitas straipsnisVartojimo paskolos – ką verta žinoti prieš pasiimant kreditą

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here