Nieko nėra svarbiau kaip turėti galimybę laisvai valgyti įvairiausią maistą ir jausti kiekvieną skonį burnoje netgi bedančiam žmogui. Tokią galimybę suteikia kokybiška dantų implantavimo visi dantys ant 4 implantų metodika. Šiuolaikinių medicinos technologijų dėka buvo sukurta implantavimo metodika, padedanti žmogui, praradusiam vieną, kelis ar net visus vieno žandikaulio dantis, pilnavertiškai mėgautis mėgstamu maistu ir valgyti tai, ką nori. Skaitykite toliau ir sužinosite, kokių dar privalumų teikia implantai ir implantavimo metodika.

Graži šypsena

Netekęs visų vieno žandikaulio dantų, žmogus nustoja šypsotis, nes žino, kad jo šypsena nebėra tokia graži, jam gėda rodyti savo bedantę šypseną. Tačiau šypsotis ir džiaugtis savo šypsena yra be galo svarbu. Dantų implantavimo visi dantys ant 4 implantų metodika suteikia galimybę vėl džiaugtis savo šypsena ir drąsiai šypsotis. Prie implantų pritvirtinti nuolatinių dantų protezai atrodys natūraliai – beveik identiškai atkartojantys natūralius žmogaus dantis, todėl daugelis net nepastebės, kad jie netikri. Nuostabus estetinis pojūtis, gera savijauta ir graži šypsena bus garantuota.

Patogumas dėvint ir valgant

Implantavimo visi dantys ant 4 implantų metodika leidžia ne tik be galo patogiai jaustis, bet ir komfortiškai kramtyti, netraumuoti dantenų, nešvepluoti. Nuo paprastų dantų plokštelių skirtumas toks, kad prie implantų pritvirtinti dantų protezai neiškrenta, yra labai tvirti, todėl galima valgyti net kietą maistą, drąsiai kramtyti. Taip pat, nereikia tokių, prie implantų pritvirtintų dantų protezų, visiškai išiminėti, maisto likučiai nepatenka tarp implantų ir dantenų. O svarbiausia tai, kad maisto mėgėjai gali ir toliau mėgautis bet kokiu maistu, nes lengvai jaučiamas skonis ir maisto temperatūra, pilnai atstatoma kramtymo funkcija.

Implantavimo funkcionalumas

Visi dantys ant 4 dantų implantavimo metodika tinkama ne tik tiems, kurie turi vieną bedantį žandikaulį, bet ir tiems, kurie turi protezavimui nebetinkamus dantis ar tik jų šaknis. Implantavimas padeda atsikratyti iki tol turėto šveplumo. Dantų protezai, kurie tvirtinami prie implantų, pagaminami labai greitai ir kokybiškai, o jų dėvėjimas nepažeidžia dantenų ir yra lengvas bei patogus. Tad tikrai verta rinktis tokią implantavimo metodiką, norintiems atstatyti dantų kramtymo ir kalbėjimo funkcijas.

Bedančiams, kurie nori mėgautis maistu ir plačiai šypsotis, jau atrastas puikus sprendimas – tai visi dantys ant 4 implantavimo metodika. Procedūra greita, implantai prigyja 95-98% pacientų, pagaminami kokybiški dantų protezai, kurie pritvirtinami prie implantų, yra patogūs dėvint ir valgant. Implantams suteikiama viso gyvenimo garantija ir naudojami tik aukščiausios kokybės implantai. O svarbiausia, kad galite džiaugtis gražia šypsena be jokių suvaržymų.

Ankstesnis straipsnisXXI amžiaus kišeniniai kompiuteriai: išmanieji telefonai
Kitas straipsnisKoks yra saugiausias ir greičiausias krovinių gabenimo būdas?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here