Gražūs dantys gali suteikti žmogui kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Tai galimybė šypsotis plačiai, tai galimybė noriau bendrauti su kitais žmonėmis ir tuo pačiu gražiau atrodyti. Ką jau kalbėti apie tai, kad dantys yra būtini dėl maisto kramtymo funkcijos.

Dantų atkūrimui galima rinktis implantus arba protezus. Šiuo metu daugiausia dėmesio sulaukia šveicariški dantų implantai. Tai yra geros kainos ir kokybės standartas, kuris leis Jums pagerinti gyvenimo kokybę, kai atrodo, kad problema tokia didelė, kad išeities nėra. Tačiau patikėkite – ji visada yra.

Daugiau apie dantų implantų galimybes pasakoja specialistas Kasparas.

Domina kainos

Dantų implantai labai dažnai siejami su gana didelėmis kainomis, tačiau tai yra nepatikrinta informacija, kuri trukdo pamatyti tokios paslaugos galimybę ir net būtinybę.

„Pirmiausia į implantavimą siūlome žiūrėti ne kaip į estetinę procedūrą, tačiau tokią, kuri leis gyventi sveikiau. Dėl to kainos irgi neturėtų būti vertinamos tik kaip mokestis už tai, kad žmogus atrodytų gražiau“, – pasakoja Kasparas.

„Pradėjus lyginti kainas klinikose galite pamatyti, kad įkainiai yra labai įvairūs. Nuo tokių klinikų, kurios siūlo labai pigias paslaugas iki tokių, kurių įkainiai yra didesni. Dažniausiai brangiau kainuoja tuomet, kai paslaugos teikiamos naudojant pažangias technologijas bei medžiagas. Taip pat, kai yra siūlomos didesnės garantijos paslaugoms“,- priduria specialistas.

Netaupykite. Juk tai galimybė susigrąžinti gyvenimo kokybę. Svarbiausia – gana greitai.

Nereikia laukti

Blogiausia, kai yra matoma, kad dantys genda, tačiau žmonės nieko nedaro, kad būtų galima išvengti problemos didėjimo.

„Implantavimo metu yra stengiamasi kuo labiau išsisaugoti danties kaulą. Jis šlifuojamas minimaliai. Tad kuo anksčiau yra bandoma ieškoti pagalbos – tuo didesnė tikimybė, kad natūralaus danties bus daugiau, o tai leidžia ir geriau išnaudoti implantavimo galimybes. Dėl to mes primygtinai siūlome laukti, kai atrodo, kad Jums gręsia dantų netekimas“,- pataria specialistas.

Geriausia yra lankytis pas odontologą apžiūrai bent jau du kartus per metus. Tokiu atveju problema, jeigu ji tikrai yra, bus greitai identifikuojama.

Apie dantų netekimą

Kai kurie žmonės tikrai labai prastai prižiūri savo burnos ertmę, tad gana įprasta, kad tai baigiasi dantų netekimu. Tačiau pasitaiko ir tokių atveju, kai priežiūra yra tikrai gera, tačiau dantys vis tiek genda ir krenta. Kai kuriais atvejais galima kaltinti genetiką ir dažniausiai nieko negalima padaryti, kad galutinio rezultato būtų galima išvengti. Tokiu atveju belieka tik tartis su specialistais, kurie gali pasiūlyti labai įvairias mineralizacijos paslaugos. Jų metu yra tvirtinamas dantis ir taip bent jau minimaliai, kiek leidžia galimybės, jis yra sutvirtinamas.

Implantų galimybės

Nusprendus rinktis implantus kaip dantų atkūrimo galimybę – reikia rasti tokią kliniką, kurioje ne tik galima gauti reikalingas paslaugas, tačiau taip pat ir suteikiamos nemokamos konsultacijos, kurios padės suprasti kas ir kaip. Kuo daugiau yra žinoma – tuo paprasčiau pamatyti esminius aspektus, juos įsisavinti ir tuo pačiu priimti tinkamą sprendimą dantų atkūrimo galimybėse. Juk šiuo metu opcijų yra tikrai ne viena.

Šypsena yra ne smulkmena. Tai yra gražiausias žmogaus papuošalas. Šypsotis kasdien – verta. Tuomet gyvenimas ne tik Jums, tačiau ir kitam žmogui yra kur kas šviesesnis. Vertinkite tai ir leiskite sau kasdien kurti tokį spalvotą pasaulį, kurį kasdien lydi nuostabi šypsena.

Ankstesnis straipsnisŠunų sterilizacija: apie procedūrą ir laikotarpį po jos – pasakoja veterinaras
Kitas straipsnisKodėl verta rinktis e-komercijos platformą?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here