Saugus pristatymas yra vienas iš svarbių aspektų, kurių nori kiekvienas siuntėjas, gavėjas ir kurjeris. Yra daug būdų, kaip nugabenti savo krovinį į paskirties vietą. Produktai gali keliauti sausuma, keliais ar geležinkeliu, kirsti didžiulius vandenynus ir jūras krovininiais laivais ir gali būti skraidinami oru krovinių vežėjų lėktuvais.

Mūsų dažnai užduodamas klausimas yra toks – koks transportavimo būdas yra geriausias mano prekėms gabenti? Įvairūs pristatymo būdai – kuris geriausias? Paprastai krovinio kelionė yra multimodalinė, derinant įvairias transportavimo rūšis, kad būtų pasiektas gavėjas. Pačioje proceso pradžioje ir pabaigoje jie greičiausiai judės keliu, bet kaip būtų kelionės viduryje? Sprendžiant, kaip bus išsiųstas jūsų krovinys, visada galima pasirinkti vieną ar kelias pagrindines transporto rūšis ir atsižvelgti į tai, kaip jūsų siuntinys keliaus didžiausią laiko dalį.

Pagrindinės transporto rūšies pasirinkimas yra svarbus sprendimas, kuris labai veikia tokius veiksnius kaip pristatymo greitis, siuntimo kaina ir vėlavimo / sugadinimo rizika, taip pat tokie veiksniai kaip poveikis aplinkai. Kiekviena transporto rūšis turi savų privalumų ir trūkumų, kuriuos mes išnagrinėsime dabar.

Krovinių gabenimas jūra – pasaulinio masto krovinių gabenimo pasirinkimas. Pradėkime nuo gabenimo būdo, kuris labiausiai sinonimas krovininių, krovininių laivų judėjimui. Praeitoje eroje prieš aviacijos aušrą vienintelis būdas gauti paketus užsienyje buvo būtent toks – per vandenynus tinkamu plaukioti laivu. Iki šiol siuntiniai „siunčiami“, nesvarbu, kaip jie keliauja. Mažas anglies dvideginio išmetimas. Krovinių gabenimas jūra vis dar yra tarptautinių krovinių gabenimo pasirinkimas. Tai iki šiol labiausiai anglies dvideginio išmetanti transporto rūšis. Pagalvokite apie tai taip: galėtumėte nustumti valtį žemyn upe, bet kaip sunku būtų nustumti sunkvežimį žemyn keliu… taigi, krovinių gabenimas jūra sunaudoja daug mažiau energijos, kad galėtų judėti. Tikrai pasaulinis pasiekiamumas. Palyginimui, judėjimą jūra dažniau atitolina blogas oras ir paprastai tai gali būti lėtesnis krovinių gabenimo būdas, tačiau tai, ko trūksta greičio, tikrai kompensuos. Šiais laikais jūra galite gabenti krovinius į beveik bet kurią vietą, nes šalia esantis įvažiavimo uostas beveik visada garantuotas.

Ankstesnis straipsnisKokybiška ir patogi dantų implantavimo visi dantys ant 4 implantų metodika
Kitas straipsnisKą gali šiuolaikinė ir moderni odontologijos klinika – Vingio klinika?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here