Apie gražius bei patvarius vyriškus batus svajoja daugelis vyrų. Visgi tokius išsirinkti yra ganėtinai sudėtinga. Na taip, Lietuvoje yra nemažai prekinių ženklų, kurie yra ypatingai gerai žinomi. Parduotuvėse neretai galima pamatyti OUTPUT, Marco Tozzi, BRONX, Alpina, Loretta Vitale, Cafenoir, CREATOR, Caprice, Ferretti women style, Cerutti, LIU JO, S. Oliver, Bugatti ir kitus gerai žinomus prekinius ženklus, tačiau ar tai palengvina apsipirkimą? Tikrai ne. Išsirinkti batus yra sudėtinga, tačiau daugeliui padeda tai padaryti lengviau paprastas madų sekimas. Tai pats paprasčiausias būdas, kadangi tokiu atveju galima tiesiog domėtis, kas šiuo metu yra madinga ir tokiu būdu išsirinkti labiausiai patinkančius galimius. Šiomis dienomis galima pastebėti, jog didžiausio populiarumo sulaukia šie gamintojai:

Kuris gamintojas siūlo palankiausią kainos ir kokybės santykį? Comfortabel, RV, Venezia, ANDIAMO, EXTON, RYLKO, Martinelli, Laura Biagotti, Gabor, Remonte, Evaluna, Trussardi Jeans, BECOOL, Pepe Jeans, Nero Giardini ir kt. Visgi tiek moteriški batai, tiek vyriški batai yra gaminami daugybės gamintojų. Jeigu išsirinkote ką nors ne iš šių gamintojų kolekcijos, tai nereiškia, jog pasirinkti batai yra nemadingi. Rinkitės tai, kas jums labiausiai patinka, o ne tai, kas populiaru.

Kiek kainuoja įžymių dizainerių batai?

Pasipuošti žinomo dizainerio gaminiais nori daugelis. Visgi reikia pripažinti, jog tik dalis gali tai sau leisti. Jie brangūs ir tikrai ne be reikalo. Juk dažniausiai žinomi dizaineriai dėmesį sutelkia ne tik į gaminio išvaizdą, bet ir kokybę. Dėl to ir mokėti reikia brangiau, ne tik už dizainerio prekės vardą. Visgi galima pastebėti, jog kai kurie gamintojai siūlo visai nedideles kainas. Jeigu norite geriausių pasiūlymų, tuomet galite pasidomėti šiais gamintojais: Manitu, Igi&Co, Sergio Serano, Nicolo Ferretti, Rieker, Formentini, Tamaris, The Flexx, KMB, Pedro Miralles, Letizia Ferrari, Giovanni ir kt. Internete rasite nebrangias kainas ir kitų gerai žinomų gamintojų: Conhpol Dynamic, Imac, Girza, Polking, Bull Boxer, Gerry Weber, Ara, SANITAL FLEX, PREGUNTA, Eximp, Pegada, Pikolinos, Luis Gonzalo. Jeigu norite įsigyti batus pigiau, rinkitės prekes tuomet, kai siūlomi išskirtiniai pasiūlymai. Tai gali būti šventinis laikotarpis ir panašiai. Tuomet galėsite pasirinkti gerai žinomų gamintojų prekes už mažesnę kainą ir sutaupyti pinigus. Negana to, dar ir galėsite mėgautis greitu prekių pristatymu. Juk būtent tai ir siūlo internetinės parduotuvės – gaminius leidžia įsigyti nebrangiai ir pristato labai greitai iki pat namų durų.

Ankstesnis straipsnisPlastikiniai langai: priežastys, kurios verčia juos rinktis
Kitas straipsnisGeriausia praktika ruošiantis KET egzaminui

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here