Šiais laikais žmonės nori savo mirusiam artimajam kuo gražiau, moderniau bei praktiškiau padengti amžinojo poilsio vietą. Kapo dengimas granito plokštėmis – geriausias sprendimas ne tik dėl minimalios priežiūros, bet ir dėl granito plokščių spalvų ir raštų įvairovės. Šiame straipsnyje atskleisime kokias granito plokščių spalvas geriausia rinktis, kad kuo mažiau kauptųsi nešvarumai, pavyzdžiui, dulkės ar žemės. Patarsime kokio storio granitines plokštes geriausia rinktis kapo uždengimui. Taip pat išvardinsime populiariausias granito plokščių spalvas mirusio artimojo kapui.

Kapo dengimas granito plokštėmis yra labai populiarus, nes laikui bėgant granitas nepraranda savo pirminės spalvos, o spalvų gausa gali patenkinti kiekvieno žmogaus norus ir vizijas. Granitas yra žinomas kaip patvarus ir kietas akmuo, atlaikantis nepalankiausias klimato sąlygas bei temperatūrų svyravimus. Jis vertinamas dėl geriausių natūraliam akmeniui būdingų savybių. Kapavietei sutvarkyti ir uždengti galima pasirinkti vienos spalvos akmenį arba derinti tarpusavyje su kitų spalvų akmenimis. Uždengus kapą granito akmens plokšte, turėsite ne tik praktišką kapavietės sutvarkymą, bet ir gražų bei estetišką vaizdą.

Kokias granito plokščių spalvas geriausia rinktis, kad kuo mažiau kauptųsi nešvarumai, pavyzdžiui, dulkės ar žemės?

  • Juodasis ir pilkasis granitas dažnai naudojamas kapinėse, tačiau kitos spalvos gana retai. Derinant tamsų atspalvį su šviesesniu galima išskirti jūsų prižiūrimą kapavietę iš kitų kapaviečių. Baltas granitas ir marmuriniai antkapiai – elegantiška pagarbos, atminimo mirusiems asmenims išraiška.
  • Ant balto ar šviesaus akmens kartais sunku įžiūrėti užrašą, todėl siūlome pasirinkti raižytus elementus, pritvirtinamas lentelės.
  • Kapaviečių dengimas marmuro ar granito akmens plokšte išvaduoja nuo nuolatinės kapų priežiūros ir ilgam įamžina mirusį asmenį.

Gaminame plokštes iš granito akmens, kurių spalvų asortimentas palankiai išskiria mūsų įmonę iš konkurentų. Individualus požiūris į kiekvieno užsakymo vykdymą leidžia mūsų klientams uždengti kapus natūralaus  granito plokšte pagal jų finansines galimybes. Apsilankykite mūsų tinklalapyje – monumentas.lt ir susisiekite nurodytais kontaktais.

Kokio storio granitines plokštes geriausia rinktis kapo uždengimui?

Granito plokštės yra nuo 2 cm storio, iki 3 m ilgio ir iki 1,8 m pločio. Populiariausi granito plokščių matmenys – nuo 3 cm iki 6 cm storio.

Populiariausios granito plokščių spalvos mirusio artimojo kapui

  • Premium Black – juoda;
  • Olive Green – žalia;
  • G623 – balta, smulki;
  • Sea Wave White – balta, stambi;
  • Steal Grey – tamsi, pilka;
  • Viscont White – balta, reta;
  • Indian Aurora – raudona.

Apibendrinant, drąsiai galima teigti, jog kapo dengimas granito plokštėmis yra labai populiarus, nes laikui bėgant granitas nepraranda savo pirminės spalvos, o spalvų gausa gali patenkinti kiekvieno norus. Apsilankykite mūsų tinklalapyje – monumentas.lt ir pasirinkite Jums gražiausią granito plokščių spalvą artimojo kapui.

Ankstesnis straipsnisVaikai ir saldumynai – kaip kontroliuoti suvalgomų saldumynų kiekį?
Kitas straipsnisSužadėtuvių žieduose inkrustuojami deimantai – ką apie juos žinome

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here