GROŽIS – DALIS GYVENIMO SĖKMĖS

Grožis mums nesvetimas. Kuo jo daugiau, tuo geriau jaučiamės mes patys ir esantys aplink mus“. Žmonės nėra abejingi savo išvaizdai, todėl gerai atrodyti reikia pastangų ir net grožio profesionalų (kosmetologų, visažistų) pagalbos, nes jie naudoja įvairias priemones ir būdus žmogaus išvaizdai gražinti.

Makiažas – ne tik kaukė ir ne vien mada. Tai menas išryškinti gražiausius veido bruožus ir atskleisti jo individualumą. Makiažas visais laikais turėjo ir turi didžiulę reikšmę estetikos istorijoje, nes moterys ieškojo būdų gražiai atrodyti ir stengėsi išsaugoti grožį, sukurti savo įvaizdį, jis padeda padaryti išoriškai patrauklų nedidelį mūsų odos plotą – veidą, iškirptės sritį… Be to, įrodyta, kad fizinė išvaizda padeda sukurti didesnį emocinį ir psichologinį pasitikėjimą. Makiažas padeda moteriai labiau pasitikėti savimi, jaustis optimistiškai.

Dekoratyvinė kosmetika įprastine šio žodžio prasme – tai būdas pagražinti žmogaus išorę. Kiekviena moteris norėtų atrodyti jaunai ir efektingai. O norint pasidaryti sau tinkamą makiažą reikia žinoti:1. Spalvų rūšis2. Spalvinį tipą3. Makiažo paskirtį. Taip pat makiažas yra skirstomas į keturias rūšis, tai: rytinį, dieninį, vakarinį, proginį. Tad viena iš dažniausiai naudojamų rūšių yra vakarinis, kurio atlikimo technologija ir panagrinėsime.

Ankstesnis straipsnisDARBO POKALBIAI
Kitas straipsnisSvetainių analizė

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here